Вимикач програмований. Корпус VIKO.
Артикул: VPV

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Вимикач програмований. Корпус VIKO.

Черговий різновид програмованих вимикачів з серії "Розумний Дім".
Цей вимикач "навчається", тобто його можна прив'язати до певного пульта дистанційного керування (далі ПДУ), від Вашої домашньої побутової техніки. Хочу відзначити: Що додаткових пультів купувати не треба, адже цей вимикач "розуміє" 98% кодувань! А дві-три вільні кнопки на пульті завжди знайдуться (на пультах не всі кнопки задіяні).
Вимикач приєднується до трьох дротів, схема підключення вказана на малюнку. Працює з усіма типами освітлювальних ламп.
Програмування (навчання): На знеструмленій лінії підключаємо вимикач згідно зі схемою. Заздалегідь вибираємо дві вільні кнопки на пульті. Перша кнопка буде відповідати УВІМКНУТИ - ВИМКНУТИ, а друга РЕЖИМУ "СОН". Режим "Сон" це автоматичне вимикання освітлення після однієї хвилини. Отже: Натискаємо та утримуємо близько 12 секунд кнопку "Запис", доки не почне швидко моргати. Натискаємо чотири рази кнопку, що буде відповідати ON-OFF. І один раз відповідну кнопку для режиму "СОН". Світлодіод підтверджує кожне натискання кнопки ПДУ. А також потрійним морганням кінець програмування. Все, вимикач запрограмований та готовий до використання. Кнопка "Запис" багатофункціональна, крім входу в режим навчання, за її допомогою можна вмикати-вимикати освітлення. Перепрограмувати під інші пульти можна близько мільйона разів. Пам'ять енергонезалежна, при зникненні живлення всі налаштування зберігаються.
Ще один плюс даного вимикача в тому, що його можна запрограмувати і під роботу з трьох кнопок. Кожна кнопка буде відповідати: A-Увімкнути, B-Вимкнути, C-Режим "СОН". Для програмування вимикача під три кнопки треба набрати на пульті таку комбінацію: ABAAC (A-Включити, B-Вимкнути, C-Режим "СОН"). 
Технічні характеристики:
Блок живлення: Не потрібний
Навчання командам: Так
Управління: З ПДК або з кнопки
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Кількість записів кодів з пульта: 1000000 разів
Запис у комірку пам'яті: За допомогою кнопки "Запис"
Індикація стану: Червоний світлодіод
Чутливість сигналу: до 15 метрів
Корпус вимикача: VIKO
Вихід: 1 (Один)
Максимальний струм, що комутується: до 500 Ватт
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 80х80х35

Артикул: VPV
 

Комплектація: Вбудований модуль, в корпус вимикача VIKO, інструкція.