Модуль для інтеграції, керований з трьох ПДК.
Артикул: VP3м

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль для інтеграції, керований з трьох ПДК.

Черговий різновид програмованих модулів із серії "Розумний Дім".
Цим модулем можна керувати із трьох різних пультів дистанційного керування (далі ПДУ). Фактично маємо одноканальне керування, з трьох точок. Пульти можуть бути абсолютно різними і від різних виробників! Модуль як завжди "навчається", тобто його можна прив'язати до певного пульта дистанційного керування, від Вашої домашньої побутової техніки. Хочу зазначити: Що додаткових пультів купувати не треба, адже цей вимикач "розуміє" 98% кодувань. А дві-три вільні кнопки на пульті завжди знайдуться (на пультах не всі кнопки задіяні).
Модуль легко вбудовується в освітлювальних приладах (люстра, бра, світлодіодні стрічки, ітд) і приєднується як вказано на малюнку. Працює з усіма типами освітлювальних ламп.
Програмування (навчання): На знеструмленій лінії підключаємо модуль згідно зі схемою. Завчасно готуємо три пульти біля себе, і запам'ятовуємо потрібні вільні кнопки на пульті, по одній кнопці на кожному пульті. Одна кнопка буде служити нам увімкнути та вимкнути навантаження. Отже: Після подачі живлення перший раз, модуль відразу входить у режим навчання: Лампи освітлення вмикається-вимикається три рази, закликаючи до натискання заздалегідь вибраних на кожному пульті кнопок. 1) Натисніть вибрану кнопку для керування на першому пульті. 2) Натисніть вибрану кнопку для керування на другому пульті. 3) Натисніть вибрану кнопку для керування на третьому пульті. Навчання модуля закінчено. Код кнопок зберігається у енергонезалежну пам'ять контролера. Все, можна користуватися пристроєм. Модуль автоматично входить у режим навчання тільки при першому навчанні та підключенні до енергомережі. При наступних підключеннях він відразу входить у робочий режим.
Модуль можна перепрограмувати під інші клавіші ПДУ, або під інші пульти, скільки завгодно разів.

Для перепрограмування модуля: Відключіть живлення, біля мікроконтролера знаходиться міні кнопка "Запис", Натисніть і утримайте натиснутою якимось предметом, подайте живлення не відпускаючи кнопку "Запис" поки навантаження не ввімкнеться-вимкнеться три рази, відпускаємо кнопку "Запис", далі як описано вище, розділ Програмування (навчання). При наступних підключеннях він також відразу входить у робочий режим.
За бажанням клієнта можливі такі зміни в прошивці:
1. Підтримка керування цим вимикачем (пультів дистанційного керування) - від одного до трьох.
2. Увімкнення опції збереження поточного стану. Що воно дає? Допустимо: Ми увімкнули освітлення, але через деякий час зникло електроживлення. Коли електроживлення з'явиться модуль автоматично запуститься в тому стані в якому знаходився до цього, тобто ввімкне світло.
3. Приймач сигналів можна зробити на шлейфі.
 Ці зміни на вартість модуля не впливають.
А також можна купити цей модуль вже вбудований в корпус вимикача VIKO.

Технічні характеристики:
Блок живлення: Не потрібний
Навчання: Так
Управління: З трьох ПДК
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Кількість можливих перезаписів: 1000000 разів
Запис у комірку пам'яті: За допомогою кнопки "Запис"
Чутливість сигналу: до 15 метрів*
Вихід: 1 (Один)
Максимальний струм, що комутується: до 500 Ватт
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 30х30х25

Артикул: VP3м


Комплектація: Модуль, інструкція.