Вимикач керований з трьох ПДК. Корпус VIKO.
Артикул: VP3

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Вимикач керований з трьох ПДК. Корпус VIKO.

Черговий різновид програмованих вимикачів із серії "Розумний Дім".
Цим вимикачем можна керувати з трьох різних пультів дистанційного керування (далі ПДУ), плюс кнопка увімкнути-вимкнути на самому вимикачі, кнопкою також можна керувати дистанційно. Фактично маємо одноканальне керування, з чотирьох точок. Пульти можуть бути абсолютно різними і від різних виробників! Вимикач як завжди "навчається", тобто його можна прив'язати до певного пульта дистанційного керування, від Вашої домашньої побутової техніки. Хочу зазначити: Що додаткових пультів купувати не треба, адже цей вимикач "розуміє" 98% кодувань. А дві-три вільні кнопки на пульті завжди знайдуться (на пультах не всі кнопки задіяні).
  Вимикач приєднується до трьох дротів, схема підключення вказана на малюнку. Працює з усіма типами освітлювальних ламп.
Програмування (навчання): На знеструмленій лінії підключаємо вимикач згідно зі схемою. Завчасно готуємо три пулти біля себе, і запам'ятовуємо потрібні вільні кнопки на пульті, по одній кнопці на кожному пульті. Одна кнопка буде служити нам  увімкнути та для відключення освітлення. Отже: Після подачі живлення перший раз, модуль відразу входить у режим навчання: Лампи освітлення вмикається-вимикається три рази, закликаючи до натискання заздалегідь вибраних на кожному пульті кнопок. 1) Натисніть вибрану кнопку для керування на першому пульті. 2) Натисніть вибрану кнопку для керування на другому пульті. 3) Натисніть вибрану кнопку для керування на третьому пульті. Навчання модуля закінчено. Код кнопок зберігається у енергонезалежної частини контролера. Все, можна скористатися пристроєм. Модуль автоматично входить у режим навчання тільки при першому навчанні та підключенні до енергомережі. При наступних підключеннях він відразу входить у робочий режим.
  Модуль можна перепрограмувати під інші клавіші ПДК, або під інші пульти, скільки завгодно разів.

Для перепрограмування модуля: Відключіть живлення, біля мікроконтролера знаходиться міні кнопка "Запис", Натисніть і утримайте натиснутою якимось предметом, подайте живлення не відпускаючи кнопку "Запис" поки навантаження не ввімкнеться-вимкнеться три рази, відпускаємо кнопку "Запис", далі як описано вище, розділ Програмування (навчання). При наступних підключеннях він також відразу входить у робочий режим.
За бажанням клієнта можливі такі зміни в прошивці:
1. Підтримка керування цим вимикачем (пультів дистанційного керування) - від одного до трьох.
2. Увімкнення опції збереження поточного стану. Що воно дає? Допустимо: Ми увімкнули освітлення, але через деякий час зникло електроживлення. Коли електроживлення з'явиться модуль автоматично запуститься в тому стані в якому знаходився до цього, тобто ввімкне світло. Ці зміни на вартість модуля не впливають.
Технічні характеристики:
Блок живлення: Не потрібний
Навчання: Так
Управління: З трьох ПДК, або з кнопки
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Кількість можливих перезаписів: 1000000 разів
Запис у комірку пам'яті: За допомогою кнопки "Запис"
Чутливість сигналу: до 15 метрів*
Корпус вимикача: VIKO
Вихід: 1 (Один)
Максимальний струм, що комутується: до 500 Ватт
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 80х80х35

Артикул: VP3

 
Комплектація: Вбудований модуль, в корпус вимикача VIKO, інструкція.