Помах руки, і пульт (модуль, що навчається).
Артикул: VP2m

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Помах руки, і пульт (модуль, що навчається).

Представляю ще один різновид автоматичного модуля, що навчається, що з успіхом був встановлений в моєму випадку на кухні. Період тестів модуль пройшов на ура, ніяких збоїв не було виявлено, і до цього дня тішить мене зручністю вмикання-вимикання додаткового світлодіодного освітлення. Модулем можна керувати як помахом руки перед сенсором так і з будь-якого дистанційного пульта. Якщо керування модулем використовується лише помахом руки, то модуль одразу готовий до роботи. А якщо треба дистанційне керування, то модуль треба навчати.
Навчання модуля: Підключаємо модуль і подаємо живлення. Натискаємо та утримуємо спеціальну кнопку "Навчання" на модулі. Не відпускаючи кнопку "Навчання", натискаємо один раз потрібну кнопку на Вашому пульті. Відпускаємо кнопку "Навчання". Все, навчання модуля закінчено. При необхідності навчання іншої кнопки або іншого пульта цю процедуру треба повторити. Модуль можна навчати неодноразово, код кнопки записується у енергонезалежної частини пам'яті контролера.
Модуль універсальний, може використовуватися не тільки на кухні, був розроблений як універсальний безконтактний безпечний вимикач, і можна підключати будь-яке навантаження до його виходу (лампи розжарювання, енергозберігаючі, світлодіодні, галогенки, вентилятори тощо). Додаткового живлення не потребує (підключається безпосередньо у мережу 220V). Максимальний струм, що комутується, на вихід модуля можна збільшити (за додаткову плату). Модуль було модернізовано, зменшено розміри, і трошки перероблено прошивку.
Технічні характеристики:
Живлення: 220V
Навчання командам: ТАК
Управління: З ПДУ та помахом руки
Світлодіодна індикація: ТАК (на модулі)
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Вихід: 1 (один)
Максимальний струм, що комутується: до 500 ВАТ
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 30х28х20

Артикул: VP2m

 

Комплектація: Зібраний модуль, ІЧ приймач + ІЧ світлодіод на шлейфі, інструкція, схема підключення.