Вимикач керований помахом руки та пультом. Корпус VIKO.
Артикул: VP2

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Вимикач керований помахом руки та пультом. Корпус VIKO.

Пропоную Вашій увазі новий вид дистанційно керованого безконтактного вимикача.
У моєму "Розумному Домі" давно вже встановлені вимикачі з дистанційним керуванням, і з голосовим керуванням, та безконтактного керування.
Давайте розберемося і змоделюємо такий сценарій: Вночі, в кімнаті відпочиває (дружина чи дитина), увійшовши до кімнати, потрібно включити світло. Голосову команду не подаси, пульт десь на тумбочці, доводиться на дотик шукати вимикач у темряві.
Ось цей новий вид вимикача позбавлений цього недоліку. Змахніть рукою перед вимикачем і світло відразу ввімкнеться завдяки датчику, відключити світло можна повторним помахом руки або дистанційно з ПДК. Мініатюрний модуль був спеціально розроблений для комфортного керування освітленням у будь-якій ситуації. Такий модуль чудово підходить для дистанційного керування будь-яких світлових та електричних приладів: світлодіодних ламп, енергозберігаючих ламп, галогенок, люмінесцентних, неонових, та звичайних з ниткою розжарення. Вимикач універсальний, і його можна використовувати в будь-яких приміщеннях. Навчається командам від Ваших домашніх ПДК, так що купувати їх додатково немає необхідності, розпізнає кодування величезної кількості виробників ПДК. Модуль також сумісний і з такими системами "Розумний-Дом" як: Home Sapiens, VoiceMe ідр які використовують IR команди для управління.
Перше включення та навчання модуля.
Модуль підключається за наведеною нижче схемою. Для увімкнення-вимкнення навантаження використовується лише одна кнопка на пульті. 1. Натискаємо та утримуємо кнопку "Запис" яка знаходиться на лицьовій стороні вимикача. Не відпускаючи кнопку "Запис", один раз натискаємо на вибрану кнопку пульта. Світлодіод моргне один раз, підтверджуючи прийняття команди. Відпускаємо кнопку "Запис". Вимикач навчений і готовий до роботи.
Вмикання-вимкнення освітлювальних приладів тепер можливе і помахом руки, і з пульта, незалежно звідки включили, або як вимкнули пристрій. Модуль можна перепрограмувати на іншу клавішу ПДК або на інший пульт, скільки завгодно разів. Для перепрограмування модуля: Треба зробити вищеописану процедуру. Радіокомпоненти розташовані з двох сторін, блогодаря цьому товщина внутрішньої частини вимикача складає всього 20мм, і полегшує його підключення.
За бажанням клієнта можу продати тільки модуль, для використання в інших цілях, або в інших вимикачах.

Технічні характеристики:
Блок живлення: Не потрібний
Навчання командам: Так
Управління: З ПДУ та помахом руки
Чутливість датчика присутності: до 10 см
LED OFF: Так
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Вихід: 1 (один)
Максимальний струм, що комутується: до 500 ВАТ
Корпус вимикача: VIKO
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 80х80х35

Артикул: VP2

 

Комплектація: Вбудований модуль, в корпус вимикача VIKO, інструкція.