Управління люстрою по двом дротам, два додаткові канали.
Артикул: UL3

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Управління люстрою по двом дротам, два додаткові канали.

Як Вам відомо в багатьох будинках на вимикач є тільки два дроти, в цьому випадку вмикати люстру в кімнаті можливо тільки повністю (припустимо шість ламп) а хотілося б вмикати тільки по дві лампи, а коли допустимо потрібно більше світла вмикати ще дві, мало? вмикати ще дві. У цій ситуації без третього дроту для додаткового вимикача не обійтися, а для того щоб працювало як описано вище - треба чотири дроти! А може Ви ще не збираєтеся робити ремонт та штробити стіни для прокладання третього чи четвертого дроту. Вихід із цієї ситуації є, Вам знадобиться лише один модуль, розроблений спеціально для цього. Він вбудовується прямо у люстру (як підключається модуль у люстрі можна подивитися малюнку в кінці сторінки). Цей модуль сумісний з усіма типами електричних ламп! Ви можете використовувати світлодіодні або енергозберігаючі лампи. Для цього модуля було написано два типи прошивок (дві модифікації цього модуля). Кожну модифікацію розглядатимемо окремо.

1. Управління люстрою з двох дротів, "Нормально вимкнена"

  Підключаємо модуль за наведеною нижче схемою. На схемі показано: Одна лампочка (або частина люстри) підключена безпосередньо, та вмикається при кожному увімкненi. Друга лампочка (або частина люстри) підключена через модуль. Третя лампочка (або частина люстри) також підключена через модуль. При першому увімкненні загориться лише одна лампочка. Для ввімкнення або вимкнення додаткового каналу освітлення потрібно вимкнути світло вимикачем і протягом однієї секунди знову ввімкнути, загориться друга лампа, ще одне клацання вимикача і підключається третій канал. Наступні клацання вимикачем, навпаки, вимикають по одному канали. Вимикається освітлення у штатному режимі, як і раніше. Особливості цієї модифікації в тому, що додаткові канали запускається завжди у вимкненому стані.

2. Управління люстрою з двох дротів, "Нормально увімкнена"

  Підключаємо модуль за наведеною нижче схемою. У цій модифікації модуля, при увімкнені світла запуститься всі три канали (основний + додаткові два канали через модуль). За потреби світло можна і пригасити (вимкнувши додатковий канал). На схемі показано: Одна лампочка (або частина люстри) підключена безпосередньо, та включається при кожному включенні. Друга та третя лампочка (або частина люстри) підключена через модуль. При першому включенні загоряються всі три лампи (основний і дві додаткові через модуль). Якщо протягом однієї секунди вимкнути-ввімкнути вимикач відбудеться включення двох ламп. Якщо протягом однієї секунди вимкнути-ввімкнути вимикач відбудеться включення першої лампи. Якщо ж після включення пройде більше однієї секунди, наступний цикл запустить знову всі 3-ї лампи. Вимикається освітлення у штатному режимі, як і раніше. Особливості цієї модифікації в тому, що додаткові канали запускається завжди у увімкненому стані.

Підтримує роботу з усіма типами ламп.
На відео можна побачити принцип роботи...

Технічні характеристики:

Управління: Від штатного вимикача
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Максимальний струм, що комутується: до 200Watt на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 37х26х24

Артикул: UL3

 

Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.