Управління люстрою з двох дротів.
Артикул: UL2

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Управління люстрою з двох дротів.

Як Вам відомо в багатьох будинках на вимикач є тільки два дроти, в цьому випадку вмикати люстру в кімнаті можливо тільки повністю (припустимо шість ламп) а хотілося б включати тільки три лампи, а коли допустимо потрібно більше світла включити ще три. У цій ситуації без третього дроту додаткового вимикача не обійтися. А може Ви ще не збираєтеся робити ремонт та штробити стіни для прокладання третього дроту. Вихід із цієї ситуації є, Вам знадобиться лише один модуль, розроблений спеціально для цього. Він вбудовується прямо в люстру (як підключається модуль у люстрі можна подивитися малюнку в кінці сторінки). Цей модуль сумісний з усіма типами електричних ламп! Ви можете використовувати світлодіодні або енергозберігаючі лампи.  Для цього модуля були написані три типи прошивок (три модифікації цього модуля). Кожну модифікацію розглядатимемо окремо.

1. Управління люстрою з двох дротів, "Нормально вимкнена"

Підключаємо модуль за наведеною нижче схемою. На схемі показано: Одна лампочка (або частина люстри) пiдключена безпосередньо і вмикається при кожному включенні. Друга лампочка (або частина люстри) увімкнена через модуль. При першому увімкненні загориться лише одна лампочка. Для увімкнення або вимкнення додаткового каналу освітлення потрібно вимкнути світло вимикачем і протягом однієї секунди знову увімкнути, загориться друга лампа. Вимикається освітлення у штатному режимі, як і раніше. Особливості цієї модифікації в тому, що додатковий канал запускається завжди у вимкненому стані.

2. Управління люстрою з двох дротів, "Нормально включена"

При включенні світла загорятимуться обидві лампочки (обидва канали), а при необхідності світло можна й пригасити (вимкнувши додатковий канал). Підключаємо модуль за наведеною нижче схемою. На схемі показано: Одна лампочка (або частина люстри) вмикається безпосередньо та вмикається при кожному включенні. Друга лампочка (або частина люстри) увімкнена через модуль. При першому включенні загориться обидва канали (основний і додатковий через модуль). Для увімкнення або вимкнення додаткового каналу освітлення потрібно вимкнути світло вимикачем і протягом однієї секунди знову ввімкнути, загориться або вимкнеться друга лампа (залежно в якому положенні вона була до цього). Вимикається освітлення у штатному режимі, як і раніше. Особливості цієї модифікації в тому, що додатковий канал запускається завжди у увімкненему стані.

3. Управління люстрою по двох дротах "З режимом пам'яті"

Даний модуль з цією модифікацією прошивки у мікроконтролері записується останній стан додаткового каналу (ON/OFF), і за наступному увімкненi світла, додатковий канал відновить свій попередній стан. Тобто запам'ятовує кожен свій стан. Підключаємо модуль за наведеною нижче схемою. На схемі показано: Одна лампочка (або частина люстри) включена безпосередньо і увімкнется завжди. Друга лампочка (або частина люстри) увімкнена через модуль. Для увімкнення або вимкнення додаткового каналу освітлення потрібно вимкнути світло вимикачем і протягом однієї секунди знову ввімкнути, загориться або вимкнеться друга лампа (залежно в якому положенні вона була до цього). Вимикається освітлення у штатному режимі, як і раніше. Особливості цієї модифікації в тому, що додатковий канал запускається в тому стані, в якому ви залишили його останній раз. У цій версії прошивки задіяний енергонезалежна частина флеш пам'яті, а якщо пропадає живлення нічого не станеться.

*Підтримує роботу з усіма типами ламп.

Технічні характеристики:

Управління: Від штатного вимикача
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Максимальний струм, що комутується: до 500Watt
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 28х25х22

Артикул: UL2

 

Комплектація: Зібраний модуль та інструкція.