Таймер вимкнення навантаження.
Артикул: TON

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Таймер вимкнення навантаження.

Автоматичний модуль відключення навантаження по таймеру для будь-яких електронних пристроїв, таких як: люстри (працює з будь-якими лампами), світильники, бра, вентилятори, витяжки, ітд. Застосовують такі модулі для відключення навантаження, через запрограмований у мікроконтролері час, за запланованим сценарієм, або якщо забули її відключити, допомагаючи економити електроенергію.
Модуль у роботі: Підключаємо модуль за наведеною нижче схемою. Подаємо живлення (переводимо клавішу вимикача в положення увімкнено). Після подачі живлення на виході модуля відразу з'явиться ФАЗА, а таймер починає зворотний відлік часу. Після закінчення виставленого в прошивці часу вихід модуля знеструмиться, навіть з включеним вимикачем! Для початку нового циклу, потрібно перевести клавішу вимикача у положення Вимкнути, почекати кілька секунд, а потім заново перевести клавішу в положення увімкнено.
З цим модулем можна замовити кілька мікроконтролерів з різними тимчасовими затримками, вже "вбиті" у прошивку. Таким чином, легко можна змінити значення таймера, достатньо зняти з панелі один мікроконтролер, замінюючи іншим, де записані інші значення таймера. Слід зазначити, що для заміни контролера не потрібно нічого випаювати, а треба тільки витягнути з панельки один чіп і замінити притисканням іншим.
Потрібне значення таймера вписується в прошивку під Ваші потреби безпосередньо при замовленні і можуть бути від однієї хвилини до 18-ти годин. Пам'ять мікроконтролера енергонезалежна.

Технічні характеристики :
Живлення, В: 220V
Максимальний струм, що комутується: до 500 ватт
Індикація "OFF": Синій світлодіод
Діапазон встановлюваного часу: від 1-ої хвилини до 18-ї години
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 30х25х18

Працює з усіма типами ламп!
Артикул: TON.

 

Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.