Динамічний поворотник на Volkswagen Passat B6.
Артикул: TAI2

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на Volkswagen Passat B6.

Версія динамічного поворотника, на 1 канал, та 25 швидкостей виконання з кроком у 10мс. Транзистор на контролері стоіть Р-канальний, а це означає що на виході буде плюс живлення, мінус  приходить загальний. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути, і дроти автомобіля залишиться без змін, що дуже важливо. До вихіда модуля можливо підключити будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму). Цей модуль був розроблений для мого клієнта і був встановлений на автомобіль Volkswagen Passat B6, та йому подібних. Модулів зазвичай встановлюються 2 шт, по одному модулю на кожен борт автомобіля, на 3-й або 5-й двері не встановлюють так як там буде відразу включатися поворотники, а на бортах модулі створять необхідну затримку на включення, і створить ілюзію поворотника що біжить. На обидва модулі необхідно встановити однакові тимчасові затримки.
Кінцевий ефект буде як на наданому анімованому зображенні на цій сторінці, а також  я завжди показую на відео як налаштовується модуль.
Після встановлення модуля треба зробити налаштування затримкі ( швидкості виконання, підігнати під Ваше реле поворотів). На платі модуля знаходяться всього одна кнопка, режим налаштовуються за її допомогою.
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування.
Вибір швидкості виконання світлового ефекту.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути та утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль (навантаження що підключили до модуля почне швидко блимати, це означає, що ми потрапили в режим "Вибір"), як тільки почне моргати відпустіть кнопку"SET", всі світлодіоди моргнуть 10 разів, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Кожне натискання додасть 10мс до затримки включення. Натисніть кнопку стільки разів, поки не внесете необхідну затримку. Кожне натискання супроводжуватиметься включенням навантаження на виході модуля.
Максимально можливо натиснути 25 разів (250мс), якщо спробуєте вносити в пам'ять більше ніж 250мс то рахунок зупиниться, а до пам'яті буде заесено максимальне значення 250мс, та у відповідь модуль моргне 3 рази. Примітка: Якщо необхідна затримка на включення буде менше 250мс  тоді відразу відключаємо живлення як набрали необхідну затримку, а всі дані будуть збережені до енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.


Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 1
Швидкостей виконання: 25 (250мс, з кроком у 10мс)
Живлення: Від 9V до  24V
Максимальний струм, що комутується: до 4А.
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 25х22х4
Артикул: ТАІ2

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.