Динамічний поворотник з динамічним ДХО як на AUDI A7 Sportback.
Артикул: SYХ9

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник з динамічним ДХО як на AUDI A7 Sportback.

Ну що, ви ще в пошуках що ще в автомобілі зробити динамічним? Тоді цей модуль для вас. За допомогою цього модуля можна анімувати абсолютно все в автомобілі, поворотники, ДХО, стопи, габарити, додавати динамічні спецефекти привітання. І для цього більше не потрібно підбирати різні модулі, а цілком впорається один, а для зміни функціоналу і призначення або швидкості виконання, треба лише пару натискань на дві кнопки на модулі і ніяких програматорів для цього не знадобиться. Оскільки модуль для різних цілей підключається трохи по-різному, під цим текстом наведено кілька прикладів підключення даного модуля. Для створення динамічного поворотника з динамічним ДХО, як на AUDI A7 Sportback, треба використовувати по два такі модулі на кожну сторону. Світлодіоди можуть бути як двоколірними в одному корпусі (жовті/білі), так і що чергуються окремо або просто роздільні. модуль вміє інвертувати (віддзеркалити спецефект анімації на потрібну сторону). При використанні модуля в режимі ДХО з підключеним проводом до відповідного контакту на модулі (дивіться малюнок) від фар, модуль відключатиме ДХО під час включення фар (на відео цей момент забув показати), тобто все за стандартною схемою, якщо до цього контакту нічого не підключати тоді Дхо не відключатиметься при включенні фар. Якщо треба щоб ДХО відключалося допустимо і при включенні габаритів або протитуманок, підключіть до відповідного контакту на модулі через будь-яку діодну розв'язку всі необхідні дроти.
Вибір призначення модуля. Підключіть модуль згідно з одним із наведених прикладів. Виберіть одну з потрібних функцій з наведених нижче:
1. Динамічний поворотник з напрямком руху лінійки, що заповнюється, з 1-го по 9-й канал.
2. Динамічний поворотник з напрямком руху лінійки, що заповнюється, з 9-го по 1-й канал.
3. Динамічний ДХО з анімацією вітання та напрямком руху анімації з 1-го по 9-й канал.
4. Динамічний ДХО БЕЗ анімацією вітання та напрямом руху анімації з 1-го по 9-й канал.
5. Динамічний ДХО з анімацією вітання та напрямком руху анімації з 9-го по 1-й канал.
6. Динамічний ДХО БЕЗ анімацією вітання та напрямком руху анімації з 9-го по 1-й канал.
7. Модуль буде застосовуватися для анімування габаритів, стопа і тп.
Після того як визначилися що анімуватиметься - цей код треба внести в модуль.

Внесення коду до енергонезалежної частини пам'ятi мікроконтролера. На знеструмленому модулі натисніть і утримуйте кнопку "D" (динаміка), не відпускаючи кнопку подайте живлення на модуль. Світлодіод на модулі повинен нам моргнути у відповідь трьома спалахами, підтверджуючи про успішний вхід у режим зміни налаштувань. Після цього можна внести необхідний код який вибрали з 7 представлених вище. Кількість натискань - має відповідати номеру коду. Кожне натискання підтверджується спалахом світлодіода. Після введення необхідного коду просто вимикайте живлення, модуль збереже введений код в енергонезалежну пам'ять мікроконтролера. При введенні коду під номером 7 модуль промигне три рази у відповідь, попереджаючи що це був останній код який ви могли вибрати, і не дозволить інші введення. Якщо ви помилилися з вибором або хочете набрати інший код - повторіть процедуру описану вище.
У модулі можна змінювати швидкість виконання будь-якого з представлених динамічних спецефектів. Усього є 10 швидкостей виконання (якщо Вам треба більше, звертайтеся, можу додати, але 10 швидкостей із головою вистачає).

Зміна швидкості виконання спецефекту. На знеструмленому модулі натисніть і утримуйте кнопку "S" (швидкість), не відпускаючи кнопку подайте живлення на модуль. Світлодіод на модулі повинен нам проморгнути у відповідь п'ять разів, підтверджуючи про успішний вхід у режим зміни налаштувань, що відповідають за швидкість виконання. Після цього можна зробити необхідну затримку. Кожне натискання додає 5ms затримки в кожному кроці виконання спецефекту. Приклад: Перше натискання = 5ms, друге натискання = 10ms, третє = 15ms, четверте = 20ms, і так до десятого натискання і дорівнюватиме затримці в 50ms, найповільніше виконання. При досягненні 10-го рівня (50ms) модуль попередить трьома спалахами і перестане приймати інші дані. Після введення необхідного коду просто вимикайте живлення, модуль збереже внесені дані в енергонезалежну пам'ять мікроконтролера. Якщо ви помилилися з вибором або хочете набрати іншу швидкість виконання - повторіть процедуру описану вище.
Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9
Незалежних ефектів: 7
Швидкості виконання: 10 (від 5ms до 50ms)
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 40х32х4
Артикул: SYХ9


Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.