Модуль для додаткового стоп сигналу зі спецефектами, 9-канальний.
Артикул: SYS9

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль для додаткового стоп сигналу зі спецефектами, 9-канальний.

Друга версія модуля для додаткового стоп сигналу 9-й канальний, з 5-ма різними динамічними спецефектами. При натисканні на гальмо додатковий стоп ще переливався різними спецефектами. Даний пристрій служить для апгрейду вже наявного додаткового сигналу стоп. Для встановлення модуля не потрібно тягнути додаткові дроти. Єдине що треба змінити це: кожну лампу зі стоп сигналу треба підключити до модуля (щоб керувати ними окремо). Усього каналів 9-ть. Передбачено захист від неправильного підключення модуля. Схема підключення модуля знаходиться нижче. Потужність вихідних польових транзисторів дозволяє підключення будь-яких навантажень (Потужні світлодіоди, лампи розжарювання, або групи світлодіодів та драйвера). У цій версії модуля за допомогою кнопки "SET" можна самому налаштувати ПАУЗУ*, після закінчення цього часу почне програватися світло-динамічні ефекти, якщо педаль гальма утримувати довго натиснутою, наприклад, у міських "пробках". Додатковий стоп сигнал після переробки працюватиме наступним чином: при натисканні на педаль гальма весь стоп сигнал світиться без спецефектів протягом виставленої ПАУЗИ*. Якщо педаль гальма залишається натиснутою більше за виставлену Паузу* - запускається програвання 5-и спецефектів, в такому порядку:
1. Поліцейська мигалка
2. Мікс 
3. KITT "Лицар доріг"
4. Мигалка - 2
5. Заповнення
Якщо педаль гальма залишається натиснутою і після програвання 5-го спецефекту - автоматично переходить до 1-го, і так по колу поки не відпустите педаль гальма. Пам'ять контролера було використано на 99% спецефектами.
*Метод програмування ПАУЗИ. 
1. До подачі живлення на контролер - треба натиснути та утримувати кнопку "SET" - (Налаштування) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. 
2. Для зміни існуючої паузи: Натисніть і утримуйте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод (потрібну паузу підберіть згідно таблиці). 
Таблиця паузи в секундах: 
1 - 1 сек. 4 - 4 сек. 7 - 7 сек. 
2 - 2 сек. 5 - 5 сек. 8 - 8 сек
3 - 3 сек. 6 - 6 сек. 9 - 0 сек. (Без паузи)
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів, наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібну паузу, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. Модуль готовий до роботи. 
Технічні характеристики:
Живлення: 12V-24V
Кількість каналів: 9-ть
Максимальний струм, що комутується на канал: до 2А
Управління каналами: Мінусом. (Плюс загальний)
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 46х41х3

Код товару: SYS9

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.