Динамічний або анімований поворотник, 10 каналів із ДХО.
Артикул: SYDxo2

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний або анімований поворотник, 10 каналів із ДХО.

Нова версія 10-ти канального динамічного поворотника плюс окремий канал для ДХО (денних ходових вогнів). До цього контролера можна підключати до 10 світлодіодів, або до 10 ланцюжків світлодіодів. Можна й менше. Із транзисторів на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. Цей модуль є розширеною версією модуля артикул: SYDxo, і відрізняється збільшенням кількості каналів, налаштувань всього з однієї кнопки "SET", і заміною третього спецефекту.
Режим вибору анімації.
1. До подачі живлення на контролер - натиснути і утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, утримайте кнопку натиснуту і подайте
живлення на модуль, Відразу після подачі живлення відпустіть кнопку "SET" (це і є коротке утримання), світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після трьох моргань усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає певному спецефекту динамічної анімації, яке було збережено раніше в енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для додавання (подовження) рядка: Натисніть і утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 3-м світлодіодам, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу.
4. Після того, як ви вибрали потрібну довжину, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Вибір швидкості виконання динамічної анімації.
1. До подачі живлення на контролер - натиснути і утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, подайте
живлення на модуль, утримайте кнопку натиснуту поки всі світлодіоди не почнуть моргати, відпустіть кнопку, світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід в режимі. Після трьох моргань усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для уповільнення виконання програвання анімації: Натисніть та утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. Все, модуль готовий до роботи.
Таблиця швидкостей виконання:
1 - 5ms   4 - 20ms 7 - 35ms
2 -10ms  5 - 25ms 8 - 40ms
3 - 15ms 6 - 30ms 9 - 45ms.
Перша швидкість - це швидке виконання, дев'ята швидкість - найповільніше виконання.
ДХО - Якщо на контакт модуля (ДХО) подати плюс живлення, тоді функція активна. Якщо на контакті плюс живлення відсутня, функцію вимкнено.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів. Модуль можна підключати по-різному, можна підключати як з постійним підключенням до борт-мережі автомобіля, з підключенням після першого положення ключа запалювання, або після другого положення ключа - але майте на увазі, якщо підключити після ключа, тоді ДХО відключаться після повороту ключа в положенні OFF . Можна навіть не тягнути додаткові дроти для живлення модуля, а живити модуль безпосередньо від дроту повороту, і від габаритів, застосувавши розв'язку на базі будь-яких діодів необхідної потужності. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму). Головна умова - це обмеження до 500мА на кожен канал поворотника, і до 6А на канал ДХО при установці польовика на відповідний радіатор.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 10
Швидкості виконання: 9
Динамічні анімації: 3
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Максимальний струм каналу ДХО, що комутується: до 6А (без радіатора)
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 49х37х7
Артикул: SYDxo2


Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.