Динамічний або анімований поворотник, 9 каналів із ДХО.
Артикул: SYDxo

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний або анімований поворотник, 9 каналів із ДХО.

Нова версія 9-канального динамічного поворотника, плюс окремий канал для ДХО (денних ходових вогнів). До цього контролера можна підключати до 9 світлодіодів, або до 9 ланцюжків світлодіодів. Можна й менше. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний.
На платі модуля є дві кнопки, однією кнопкою програмується світло-динамічний ефект. Другою кнопкою програмується швидкість виконання світлового ефекту. Усі налаштування робляться за допомогою цих двох кнопок, програматор Вам не потрібен, після внесення змін до налаштувань вони зберігаються в енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. Контролер має 9 швидкостей виконання світлових ефектів.
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове
живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування.
Вибір світлового ефекту:
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "D" - (Динамічного ефекту) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Для зміни світлового ефекту: Натисніть і утримайте кнопку "D" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини, і буде відповідати необхідному світловому ефекту. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 3-м включеним світлодіодам, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу. Світлові ефекти знаходяться в пам'яті в такому порядку: 1 - Лінійка, що подовжується, 2 - Ракета, 3 - Гра тіней.
4. Після того як ви вибрали потрібну довжину, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Вибір швидкості виконання рядка, що біжить:
Це налаштування потрібне для того, щоб "підігнати"  цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 9-ї швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів, світловий ефект встиг пробігтися світловим ефектом з першого по 9-й канал.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "S" - (ШВИДКІСТЬ) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть два рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримайте кнопку "S" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Таблиця швидкостей виконання:
1 — 15ms       4 — 30ms      7 — 45ms 
2 — 20ms       5 — 35ms      8 — 50ms 
3 — 25ms       6 — 40ms      9 — 55ms.
Перша швидкість - це швидке виконання, дев'ята швидкість - найповільніше виконання.
ДХО - Якщо на контакт модуля (ДХО) подати плюс живлення, тоді функція активна. Якщо на контакті плюс живлення відсутня, функція не 
активна.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів. Модуль можна підключати по-різному, можна підключати як з постійним підключенням до борт-мережі автомобіля, з підключенням після першого положення ключа запалювання, або після другого положення ключа - але майте на увазі, якщо підключити після ключа, тоді ДХО відключаться після повороту ключа в положенні OFF . Можна навіть не тягнути додаткові дроти для живлення модуля, а живити модуль безпосередньо від дроту повороту, і від габаритів, застосувавши розв'язку на базі будь-яких діодів необхідної потужності. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму). Головна умова - це обмеження у 500мА на кожен канал, і до 6А на канал ДХО.

NEW. З'явилася нова версія прошивки (V2). Відрізняються від версії (V1) – методом активації або деактивації ДХО. У версії V1 - Подаючи + живлення від габаритів активує ДХО, а відсутність + від габаритів деактивує ДХО. У версії V2 - подаючи живлення від габаритів навпаки деактивує ДХО, а відсутність + від габаритів активує ДХО. Якщо при замовленні не вказали потрібну версію прошивки - Буде відправлена версія V1, прошу врахувати це.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)

Живлення: від 10V до 24V
Каналів: 9
Швидкості виконання: 9
Динамічних анімацій: 3
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Максимальний струм каналу, що комутується ДХО: до 6А
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 38х45х7

Артикул: SYDxo

 

Комплектація: Модуль, інструкція і схема підключення.