Динамічний або анімований поворотник, 10 каналів із регульованим ДХО.
Артикул: SYDxR

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний або анімований поворотник, 10 каналів з регульованим ДХО.
Нова версія 10-канального динамічного поворотника, плюс окремий канал для ДХО (денних ходових вогнів), канал ДХО регулюється в межах від 0% до 100%, з кроком 2%. Це потрібно для того, щоб мати можливість виставити необхідну яскравість світіння ДХО після роботи поворотника, під час роботи поворотника ДХО відключається. При включенні фар або габаритів (залежно куди підключили модуль) яскравість ДХО знизиться до тієї яскравості, яку налаштували раніше. У цьому проекті вперше застосував інтуїтивно зрозуміле та інтерактивне меню налаштувань. У цьому модулі є два анімованих динамічних ефектів, кожен ефект можна налаштувати напрям руху. У режимі налаштувань вже не потрібно запам'ятовувати коди налаштувань, що відповідають певному ефекту - а відразу показує анімацію та напрямки її руху, і як вона виглядатиме. Під час налаштувань виконання спецефекту можливо не виходячи з налаштувань, подивитися як виглядатиме кожна швидкість виконання на автомобілі зі стандартом імпульсу реле у 400мс (у майбутньому планую створити прошивку, що вмітиме імітувати роботу в меню налаштувань і на автомобілі зі стандартом імпульсу 300мс). У модулі є 10 швидкостей виконання спецефектів, так що модуль можливо налаштувати під будь-який автомобіль без різниці яка довжина імпульсу реле поворотів у вашого автомобіля. До цього контролера є можливість підключати до 10 світлодіодів, або до 10 ланцюжків світлодіодів. На контролері з транзисторів на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму).
Після встановлення модуля, треба зробити: Налаштування яскравості світіння ДХО, напрям руху анімації поворотника, що біжить, та швидкість виконання динамічного ефекту (підігнати світловий ефект під Ваше реле поворотів). На платі модуля знаходяться лише одна кнопка, всі режими налаштовуються з її допомогою. Кнопка працює у двох режимах: Коротке та довге натискання. Короткими натисканнями - змінюємо дані та встановлюємо потрібні параметри. Довгим натисканням: Перехід на наступний режим, підтвердження та збереження даних.
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення на модуль.
Налаштування яскравості світіння ДХО після роботи поворотника:
1. До подачі живлення на модуль - натиснить та утримайте кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримайте кнопку доки не ввімкнулися світлодіоди з 1-го по 10-й канал, та канал ДХО, це означає що ми потрапили в режим " Налаштувань, після цього можна відпускати кнопку, світлодіоди, підключені до каналів, згаснуть, ДХО теж згасне. Тепер нам треба увійти в режим "Налаштування ДХО" (світиться тільки канал ДХО). Короткими натисканнями переміщуємо свічення на канал ДХО. Якщо канал ДХО світиться - тоді утримуємо кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 5 разів, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Короткими натисканнями встановіть необхідну яскравість свічення ДХО, якщо треба щоб у режимі роботи поворотника ДХО був повністю вимкнений - тоді відразу переходимо до пункту 3. Кожне коротке натискання додає +2% яскравості. Після того як встановили необхідну яскравість свічення, треба занести ці дані в постійну частину пам'яті мікроконтролера - пункт 3. Якщо короткими натисканнями ви дійшли до максимальної можливої яскравості світіння, що вводиться, то модуль сам переходить і виконує пункт 3, зберігаючи дані.
3. Довгим натисканням зберігаємо дані. Якщо все зробили правильно, модуль повинен моргнути 10 разів у відповідь.
Вибір напрямку руху та швидкості виконання світлового ефекту.
Налаштування потрібна для вибору потрібного динамічного ефекту, напряму його руху, та "підгонки" під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 10-ти швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом до кінця, з 1-го по останній підключений канал.
1. До подачі живлення на модуль - натисніть та утримайте кнопку "SET", податйте живлення на модуль, утримайте кнопку доки не увімкнутся світлодіоди з 1-го по 10-й канал, і канал ДХО, це означає що ви потрапили в режим " Налаштувань", після цього потрібно відпускати кнопку, світлодіоди, підключені до каналів, згаснуть, ДХО теж згасне. Тепер вам треба увійти до режиму "Вибору динамічного ефекту та напряму його руху".
2. Коротким натисканням встановіть потрібний динамічний ефект, який буде виконуватися у потрібному напрямку. Якщо пропустили випадково потрібний ефект, то нічого страшного, адже ефекти програються по колу і після показу останнього ефекту знову буде перший ефект.
3. Коли виставили необхідний ефект, його потрібно зберегти. Утримуйте кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 5 разів, повідомляючи про успішне збереження. Якщо швидкість раніше налаштовували та вона вас влаштовує, тоді вже на цьому етапі можна виходити з налаштувань перезавантаживши модуль. Якщо треба налаштовувати швидкість виконання, то переходимо до 4-го пункту.
4. Коротким натисканням введіть необхідну швидкість виконання. Перша швидкість - найшвидша, 10-та - найповільніша. Кожну швидкість виконання можливо побачити як вона виглядатиме на автомобілі зі стандартною довжиною імпульсу реле поворотів у 400мс без необхідності виходу з налаштувань. Для цього: На будь-який з контактів для підключення Фар або Поворотника подайте +12В, модуль відтворить даний спецефект стільки часу доки буде там +12В.
5. Після того як ввели необхідну швидкість виконання, її необхідно перемістити в постійну частину пам'яті мікроконтролера - довгим натисканням. Якщо все зробили правильно, модуль повинен моргнути 10 разів у відповідь.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів.

 

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 10
Швидкості виконання: 10
Динамічні анімації: 2(плюс 2 інверсії)

Меню налаштувань: Інтерактивне
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Максимальний струм каналу ДХО, що комутується: до 5А
Діапазон налаштувань скважності ДХО: від 0% до 100%, з кроком 2%
Діапазон роботи модуля ,Вольт: від 8V до 24V
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 38х50х7

Артикул: SYDxR


Комплектація: Модуль, інструкцію та схему підключення.