Динамічний або анімований поворотник, 9 каналів із регульованим ДХО.
Артикул: SYDxP

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний або анімований поворотник, 9 каналів з регульованим ДХО.
Нова версія 9-канального динамічного поворотника, плюс окремий канал для ДХО (денних ходових вогнів), канал ДХО регулюється в межах від 0% до 100%, з кроком 2%. Це потрібно для того щоб мати можливість виставити необхідну яскравість свічення ДХО під час роботи поворотника, а також якщо під час роботи поворотника можна виставити 0% яскравості свічення каналу ДХО - в тому випадку якщо ви не хочете щоб під час роботи поворотника світилися ДХО. А також модуль вміє плавно включати ДХО. До цього контролера можна підключати до 9 світлодіодів, або до 9 ланцюжків світлодіодів. Можна й менше. На контролері із транзисторів на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму).
Після встановлення модуля, треба зробити: Налаштування яскравості світіння ДХО (при роботі поворотника), та швидкість виконання динамічного ефекту (підігнати світловий ефект під реле поворотів). На платі модуля знаходяться всього одна кнопка, обидва режими налаштовуються за її допомогою. Кнопка працює у двох режимах: Короткий та довгий натискання. Короткими натисканнями – переходимо між режимами, та встановлюємо потрібні параметри. Довгим натисканням: Вхід у режими, підтверджуємо та зберігаємо дані.
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування.
Налаштування яскравості світіння ДХО в момент роботи поворотника:
1. До подачі живлення на модуль - натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримайте кнопку доки не ввімкнулися світлодіоди з 1-го по 9-й канал, і канал ДХО, це означає що ми потрапили в режим " Налаштувань", після цього можна відпускати кнопку, світлодіоди підключені до каналів згаснуть, ДХО теж згасне. Тепер нам треба увійти в режим "Налаштування ДХО" (світиться тільки канал ДХО). Короткими натисканнями переміщуємо свічення на канал ДХО. Якщо канал ДХО світиться - тоді утримуємо кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 5 разів, повідомляючи про успішний вход у цьому режимі.
2. Короткими натисканнями встановіть необхідну яскравість свічення ДХО, якщо треба щоб у режимі роботи поворотника ДХО був повністю вимкнений - тоді відразу переходимо до пункту 3. Кожне коротке натискання додає +2% яскравості свічення. Після того як встановили необхідну яскравість свічення, треба занести ці дані в постійну частину пам'яті мікроконтролера - пункт 3. Якщо короткими натисканнями ви дійшли до максимальної можливої яскравості світіння, що вводиться - то модуль сам переходить і виконує пункт 3, зберігаючи дані.
3. Довгим натисканням зберігаємо дані. Якщо все зробили правильно, модуль повинен мигнути 10 разів у відповідь.
Вибір швидкості виконання світлового ефекту.
Це налаштування потрібне для того, щоб "підігнати" цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 9-и швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка, що біжить, з 1-го по останній підключений канал .
1. До подачі живлення на модуль - натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримайте кнопку доки не ввімкнулися світлодіоди з 1-го по 9-й канал, і канал ДХО, це означає що ми потрапили в режим " Налаштувань", після цього можна відпускати кнопку, світлодіоди підключені до каналів згаснуть, ДХО теж згасне. Тепер нам треба увійти в режим "Налаштування швидкості виконання" (світиться тільки світлодіоди підключені до каналів поворотника). Канал ДХО вимкнено. Утримуйте кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 5 разів, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Коротким натисканням введіть необхідну швидкість виконання. Перша швидкість - найшвидша, 9-а - найповільніша. Після того як ввели потрібну швидкість виконання, її потрібно перемістити в постійну частину пам'яті мікроконтролера ці налаштування - довгим натисканням. Якщо все зробили правильно, модуль повинен мигнути 10 разів у відповідь.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9
Швидкості виконання: 9
Динамічні анімації: 1
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Максимальний струм каналу ДХО, що комутується: до 6А
Діапазон налаштувань скважності ДХО: від 0% до 100%, з кроком 2%
Діапазон роботи модуля ,Вольт: від 8V до 24V
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 38х46х7

Артикул: SYDxP


Комплектація: Модуль, інструкцію та схему підключення.