Динамічний поворотник, 9 каналів, ДХО та анімацією Привітання.
Артикул: SYDx2

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник, 9 каналів, ДХО та анімацією Привітання.

Нова версія 9-ти канального динамічного поворотника з окремим каналом для ДХО (денних ходових вогнів), та з анімацією "Привітання" при переведення ключа у замку запалювання до ІІ-е положення. До цього контролера можна підключати 9 світлодіодів або ламп, або 9 ланцюжків світлодіодів. Транзистори на контролері стоять польові MOSFET N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний.
На платі модуля є дві кнопки, однією кнопкою програмується світло-динамічний ефект (кнопка "D"). Другою кнопкою програмується швидкість виконання світлового ефекту (кнопка "S"). Усі налаштування робляться за допомогою цих двох кнопок, програматор Вам не потрібен, після внесення змін до налаштувань вони зберігаються у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. Контролер має 9 швидкостей виконання світлових ефектів.
Налаштування:
Вибір світлового ефекту:
1. До переведення ключа запалювання у II-е положення (подачі живлення на контролер) — треба натиснути і утримувати кнопку "D" - (Динамічного ефект) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть два рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Для зміни світлового ефекту: Натисніть і утримайте кнопку "D" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання, довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини, і буде відповідати необхідному світловому ефекту. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 2-м включеним світлодіодам, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу. Світлові ефекти знаходяться в пам'яті в такому порядку: 1 - Лінійка, що подовжується, 2 - Ракета.
4. Після того як ви вибрали потрібну довжину, просто вимкніть запалення (знеструмте модуль). Усі налаштування збережуться. Після включення запалювання модуль автоматично увійде в робочий режим.
Вибір швидкості виконання рядка, що біжить:
Це налаштування потрібне для того, щоб "підігнати"  цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 9-ї швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів, світловий ефект встиг пробігтися світловим ефектом з першого по 9-й канал.
1. До переведення ключа запалювання у II-е положення (подачі живлення на контролер)  — треба натиснути і утримувати кнопку "S" - (ШВИДКІСТЬ) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримайте кнопку "S" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібну швидкість, просто вимкніть запалення (знеструмте модуль). Усі налаштування збережуться. Після включення запалювання модуль автоматично увійде в робочий режим.
Таблиця швидкостей виконання:
1 - 15ms   4 - 30ms   7 - 45ms
2 - 20ms   5 - 35ms   8 - 50ms
3 - 25ms   6 - 40ms   9 - 55ms.
Перша швидкість - це швидке виконання, дев'ята швидкість - найповільніше виконання.
Анімація "Привітання" виконується кожного разу, коли перекладається ключ із положення OFF (вимкнено), у II-е положення (підготовка до запуску двигуна). Програється лише один раз, потім реагує лише на сигнали повороту або аварійки. Модуль схематично реалізований таким чином, щоб працював при включенні аварійки з вимкненим запаленням (плюс живлення не подається на модуль, перерваний контактами замку запалювання).
ДХО автоматичний, але якщо у Вас є потреба в можливості вибору між автоматичним управлінням ДХО і ручним - тоді додаю нескладну схему реалізації, для цього вам знадобиться лише один тумблер 3-х позиційний, 3-х контактний, або клавішний перемикач з такими ж характеристиками на необхідну потужність.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів. Підключається модуль за наведеними схемами. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму).

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9 + 1 ДХО
Швидкості виконання: 9
Динамічних анімацій: 2 + анімація "Привітання"
Максимальний струм, що комутується: 500мА на канал
Максимальний комутований струм каналу ДХО:
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 43х43х11

Артикул: SYDx2

 

Комплектація: Модуль(и), інструкція та схема підключення.