Динамічний поворотник на 9 каналів, з динамічною анімацією "вітання".
Артикул: SYD9P

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на 9 каналів, з динамічною анімацією "вітання".

Нова версія динамічного поворотника, з динамічним  анімацією "вітання" на 9 каналів. Модуль працює без додаткового дроту живлення, що полегшує його встановлення. Аварійка теж буде працювати коли автомобіль закритий, якщо буде необхідність. У режимі очікування не споживає енергії від аккумулятора, так що немає ніякої загрози розрядці аккумулятора або ризику що щось трапиться з модулем у режимі очікування. До кожного каналу можна підключати одиночні світлодіоди, а також кілька світлодіодів. Вiд транзисторів на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. На модулях зі зворотного боку є літери, вони означають напрямок руху динамічного спецефекту. Модуль з літерою Л – встановлюється на лівий борт автомобіля, а модуль з літерою П – на правий борт автомобіля. "Вітання" показується лише один раз при появі плюса живлення на контакт де підключається фари або замок або габарити, та якщо на контакт поворотів немає плюса, якщо на контакт повороту виявляється плюс - тодi показується динамічний поворот (у нього пріоритет перед "вітанням").
Швидкість виконання динамічного  поворотника  легко підбирається з 9-и наявних під будь-яке реле поворотів. Швидкість виконання анімації "вітання" теж налаштовується , та легко підбирається з 9-и наявних. Для кожної функції є свої окремі значення швидкості. 
Налаштування. Усі необхідні налаштування виконуються лише за допомогою однієї кнопки "SET". Вхід у режим налаштувань відбувається за коротким утриманням (до 3-х секунд) у режимі вибору швидкості  виконання динамічного поворотника, та по довгому утриманні  (більше 3-х секунд) у режимі вибору швидкості виконання динамічноі анімації "вітання".
Режим вибору швидкості виконання анімації поворотника.
Це налаштування потрібне для того щоб "підігнати"цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 9-и швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом  з 1-го по 9-й канал.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути та утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, утримайте кнопку натиснуту та подайте живлення на модуль. Утримайте кнопку доки всі світлодіоди не почнуть світитися з 1-го по 9-й канал. Відразу після цього відпустіть кнопку "SET" (це і є коротке утримання до 3-х секунд), світлодіоди моргнуть два рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після двох спалахів усіма світлодіодами, залишаться світиться певна кількість світлодіодів, їхня кількість відповідає швидкості виконання анімації, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера.
2. Коротким натисканням введіть необхідну швидкість виконання. Перша швидкість - найшвидша, 9-а - найповільніша.
3. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість виконання, знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Налаштування швидкості виконання динамічноі анімації "вітання".
1. До подачі живлення на контролер — натиснути та утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, утримайте кнопку натиснуту та подайте живлення на модуль. Утримайте кнопку щоб світилися  всi світлодіоди з 1-го по 9-й канал, продовжуйте утримувати натиснуту кнопку "SET" поки світлодіоди не почнуть моргати. Відпустіть кнопку. Світлодіоди моргнуть три рази (це і є  довге утримання більше 3-х секунд), повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після  трьох спалахів усіма світлодіодами, залишаться світиться певна кількість світлодіодів, їхня кількість відповідає швидкості виконання анімації  "вітання", яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера.
2. Коротким натисканням введіть необхідну швидкість виконання. Перша швидкість - найшвидша, 9-а - найповільніша.
3. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість виконання, знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів.
Технічні характеристики:
Живлення В: від 8v до 24V
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів поворотника: 9
Швидкостей виконання поворотника: 9
Швидкостей анімацій "вітання": 9
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал (або 2А за бажанням клієнта)
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 41х29х4

Артикул: SYD9Р

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.