Динамічний поворотник на 9 каналів (динаміка вимикається).
Артикул: SYD9М

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на 9 каналів (динаміка вимикається).

До цього модуля можна підключати 9 світлодіодів, або до 9 ланцюжків світлодіодів. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний.
У цій версії 9-ти канального поворотника з'явилася можливість за допомогою тумблера або кнопки з фіксацією, яку можна підключати до спеціальних контактів, що знаходяться на модулі (дивіться на зображенні), відключити динамічний ефект і перейти на звичайний поворотник (Статика). І будь-якої миті за допомогою цієї ж кнопки можна переходити назад на динамічний ефект.
У цій версії з'явилося й інше "нововведення", тепер можна не замислюватися при підключенні цієї версії модуля про направлення каналів, що підключаються, щоб при роботі поворотника світловий ефект показував правильно в потрібну сторону. Після встановлення це легко можна відобразити вибраний динамічний ефект з меню. Усього є три динамічні ефекти, плюс три віддзеркалені.
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування.
Вибір потрібного динамічного ефекту та напрямок програвання:
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "D" - (ДИНАМІКА) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після трьох моргань усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їхня кількість відповідає своєму динамічному ефекту та напрямку програвання, яке було збережено раніше в енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для пересування рядка: Натисніть і утримайте кнопку "D" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки не станете до потрібного параметра.
4. Після того як ви вибрали потрібний параметр, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Вибір швидкості виконання рядка, що біжить.
Це налаштування потрібне для того, щоб "підігнати"  цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з дев'яти швидкостей щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка, з першого по дев'ятий канал.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "S" - (ШВИДКІСТЬ) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть два рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після двох моргань усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримайте кнопку "S" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.


Є функція скидання налаштувань у заводські.


Таблиця швидкостей виконання:
1 — 10ms                                     4 — 25ms                              — 40ms 
2 —15ms                                      5 — 30ms                              8 — 45ms 
3 — 20ms                                     6 — 35ms                              9 — 50ms. 
Перша швидкість - це швидке виконання, дев'ята швидкість - найповільніше виконання.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути, що дуже важливо. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму). Головна умова - це обмеження у 500мА на кожен канал.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9
Швидкості виконання: 9
Динамічних ефектів: 3 + 3 дзеркальні + 1 статика.
Динамічні ефекти відключаються: Так
Статика, що підключається: Так
Максимальний струм, що комутується: 500мА на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 45х43х4

Артикул: SYD9М

 

Комплектація: Модуль, інструкція і схема підключення.