Динамічний поворотник на 9 каналів статика динаміка перемикається.
Артикул: SYD9C

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на 9 каналів статика динаміка перемикається.

Нова версія 9-канального динамічного поворотника з функцією перемикання між  статичним та динамічними ефектами.Так як багато клієнтів просили реалізувати можливість швидкого включення звичайного статичного поворотника без входу в режим налаштувань і перепрограмування, у разі зупинки поліцією або коли потрібно ставити автомобіль на облік, тепер є спеціальний контакт на модулі для цього, якщо підтягнути його до мінуса то включається звичайний статичний ефект , якщо контакт не підтягнутий до мінуса - тоді активовано динамічний ефект і підтягує з пам'яті ті налаштування, які ви вказали раніше. У цьому проекті застосував інтуїтивно зрозуміле та інтерактивне меню налаштувань. У цьому модулі є чотири анімованих динамічних ефектів, кожен ефект можливо налаштувати напрям руху. У режимі налаштувань вже не потрібно запам'ятовувати коди налаштувань, що відповідають певному ефекту - а відразу показує анімацію та напрямки її руху, і як вона виглядатиме. Під час налаштувань виконання спецефекту можливо не виходячи з налаштувань, подивитися як виглядатиме кожна швидкість виконання на автомобілі зі стандартом імпульсу реле у 400мс. У модулі є 9 швидкостей виконання спецефектів, так що модуль можливо налаштувати під будь-який автомобіль без різниці яка довжина імпульсу реле поворотів у вашого автомобіля. До цього контролера є можливість підключати до 9 світлодіодів, або до 9 ланцюжків світлодіодів. На контролері з транзисторів на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. До виходів модуля можливо підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму).
Після встановлення модуля, треба зробити: Налаштування напряму руху анімації поворотника, та швидкість виконання динамічного ефекту (підігнати світловий ефект під Ваше реле поворотів). На платі модуля знаходяться лише одна кнопка, всі режими налаштовуються з її допомогою. Кнопка працює у двох режимах: Коротке та довге натискання. Короткими натисканнями - змінюємо дані та встановлюємо потрібні параметри. Довгим натисканням: Перехід на наступний режим, підтвердження та збереження даних.
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення на модуль.
Вибір напрямку руху та швидкості виконання світлового ефекту.
1. До подачі живлення на модуль натисніть і утримуйте кнопку "SET". Через 2 секунди повинні починати включатися повільно по одному світлодіоди на кожному каналі з 1 по 9 канал, це спеціальний тест для перевірки цілісність транзисторів або світлодіодів, які підключені до них. Тест буде повторюватися знову і знову поки не відпустите кнопку. Після того як відпустили кнопку модуль проморгне всіма каналами 5 разів, це означає що ви потрапили в режим " Налаштувань".
2. Коротким натисканням встановіть потрібний динамічний ефект, який буде виконуватися у потрібному напрямку. Якщо пропустили випадково потрібний ефект, то нічого страшного, адже ефекти програються по колу і після показу останнього ефекту знову буде перший ефект.
3. Коли виставили необхідний ефект, його потрібно зберегти. Утримуйте кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 5 разів, повідомляючи про успішне збереження. Якщо швидкість раніше налаштовували та вона вас влаштовує, тоді вже на цьому етапі можна виходити з налаштувань перезавантаживши модуль. Якщо треба налаштовувати швидкість виконання, то переходимо до 4-го пункту.
4. Коротким натисканням введіть необхідну швидкість виконання. Перша швидкість - найшвидша, 9-та - найповільніша. Кожну швидкість виконання можливо побачити як вона виглядатиме на автомобілі зі стандартною довжиною імпульсу реле поворотів у 400мс без необхідності виходу з налаштувань. Для цього: На  контакт з функцією перемикання між  між статичним та динамічними ефектами подайте мінус живлення, модуль відтворить даний спецефект стільки часу доки буде там мінус живлення. Якщо замість динамічного спецефекту там покаже звичайний статичний ефект, то це означає попередження про те, що ця швидкість занадто повільна для даної довжини імпульсу в 400мс і може не встигати програватися на вашому автомобілі. Але якщо необхідно, то можете зберегти цю швидкість, а перевіряти її повинні на самому автомобілі (це тільки попередження!). Для закінчення перегляду відключіть мінус з контакту перемикання статики динаміки.
5. Після того як ввели необхідну швидкість виконання, її необхідно перемістити в постійну частину пам'яті мікроконтролера - довгим натисканням. Якщо все зробили правильно, модуль повинен моргнути 10 разів у відповідь.
Вимкніть живлення. Все, модуль налаштований та готовий до використання. Якщо необхідно щось змінити, то повторюємо все з першого пункту.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9
Швидкості виконання: 9
Динамічних ефектів: 4(плюс 3 інверсії).
Динамічні ефекти відключаються: Так.
Статика підключається: Так.

Меню налаштувань: Інтерактивне.
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал.
Діапазон роботи модуля ,Вольт: від 8V до 24V
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 40х29х4

Артикул: SYD9C

 

Комплектація: Модуль, інструкція і схема підключення.