ДИНАМІЧНИЙ АБО АНІМОВАНИЙ ПОВОРОТНИК, 9 КАНАЛІВ.
Артикул: SYD9

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний або анімований поворотник, 9 каналів.

Нова версія. Цей модуль був повністю перероблений. Так як даний модуль масово встановлюють клієнти були враховані всі їхні  побажання, які часто встановлюють такі модулі. Модуль дуже компактний і з легкістю вміститься усередині будь-якого стопа. А також за допомогою налаштувань можна "віддзеркалити" анімацію, це теж дуже полегшує встановлення модуля. Загалом у прошивці умістилися три різні динамічні анімації, і кожна з цих трьох анімацій має свою віддзеркалену копію. Швидкість виконання динамічної анімації налаштовується, і легко підбирається з 9-ти що існують, під будь-яке реле.
Налаштування. Усі необхідні налаштування виконуються лише за допомогою однієї кнопки "SET". Вхід у режим налаштувань відбувається за коротким утримання в режим вибору анімації, і по довгому утриманні в режим вибору швидкості виконання анімації рядка що біжить.
Режим "вибору та віддзеркалення" анімації.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути та утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, утримайте кнопку натиснуту і подайте
живлення на модуль, Відразу після подачі живлення відпустіть кнопку "SET" (це і є коротке утримання), світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після трьох спалахів усіма світлодіодами, залишаться світиться один або два світлодіоди, їхня кількість відповідає напрямку виконання анімації, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для віддзеркалення анімації: Коротким натисканням натисніть на кнопку "SET", всі світлодіоди моргнуть один раз, відразу після моргання довжина рядка змінить свій стан і буде світитися один або два світлодіоди, тобто можна вибрати один або другий варіант, що буде відповідати програвання анімації зліва направо чи праворуч.
3. Після того як ви вибрали необхідний напрямок програвання анімації, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться.
Вибір швидкості виконання динамічної анімації.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, подайте
живлення на модуль, утримайте кнопку натиснуту поки всі світлодіоди не почнуть моргати, відпустіть кнопку, світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після трьох спалахів усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше в незалежній енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для уповільнення виконання програвання анімації: Натисніть і утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. Все, модуль готовий до роботи.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9
Швидкості виконання: 9
Світлових ефектів: 3
Інверсій спецефектів: 3
Максимальний струм, що комутується: 0,5А або 4А на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 39х25х4
Артикул: SYD9

 

Комплектація: Модуль, інструкція, схема підключення.

Динамічний або анімований поворотник, 9 каналів. (стара версія)
Попередня версія. До цього контролера можна підключати до 9 світлодіодів, або до 9 ланцюжків світлодіодів. Можна менше. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний.
На платі модуля знаходяться дві кнопки, однією кнопкою програмується кількість світлодіодів, що біжать в рядку: від 2-ох до 5-ти, плюс 6-й режим заповнення рядка, такий собі все в одному, об'єднав різні рішення цього завдання що є в інтернеті в одній прошивці, плюс налаштування за допомогою кнопок, та збереження налаштувань до енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. Другою кнопкою програмується швидкість виконання. Контролер має 9 швидкостей виконання спецефекту.
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове
живлення не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування.
Вибір кількості світлодіодів у рядку (вибір спецефекту).
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "D" - (ДОВЖИНА) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після трьох моргань усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає довжині рядка, що біжить, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для додавання (подовження) рядка: Натисніть і утримайте кнопку "D" поки всі світлодіоди зморгнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібну довжину, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Вибір швидкості виконання
спецефекту.
Це налаштування потрібне для того, щоб "підігнати"  цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з дев'яти швидкостей щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка, що біжить, з першого по дев'ятий канал.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "S" - (ШВИДКІСТЬ) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть два рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після двох моргань усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше до енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для уповільнення бігу
спецефекту: Натисніть і утримайте кнопку "S" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
5. NEW! З'явилася нова функція скидання налаштувань у "заводські", для скидання налаштувань треба: На знеструмленому модулі, натиснути і утримати натиснутими ОБИДНІ КНОПКИ, подати живлення на модуль, коли почне блимати всі світлодіоди відпускаємо кнопки, всі світлодіоди моргнуть швидко 10 разів, Три рази повільно моргнуть всі світлодіоди повідомляючи про успішне скидання.

Таблиця швидкостей виконання:
1 - 15ms
2 - 20ms
3 - 25ms
4 - 30ms
5 - 35ms
6 - 40ms
7 - 45ms
8 - 50ms
9 - 55ms.
Перша швидкість - це саме швидке виконання, дев'ята швидкість - найповільніше виконання.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму).

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9
Швидкості виконання: 9
Довжина біжучої строки: 0т 2 до 5 світлодіодів
Світлових ефектів: 5
Максимальний струм, що комутується: 0,5А або 4А на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 40х35х7
Артикул: SYD9

 

Комплектація: Модуль, інструкція, схема підключення.