ДИНАМІЧНИЙ ПОВОРОТНИК НА 10 КАНАЛІВ, ДЛЯ СТОПІВ ЩО СКЛАДАЮТЬСЯ З ДВОХ ЧАСТИН.
Артикул: SYD5x2 

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник, на 10 каналів, для стопів, що складаються з двох частин.

Після численних звернень моїх клієнтів, розробити якийсь динамічний поворотник для стопів, що складаються з двох частин, де одна частина стопа нерухома і прикріплена до кузова автомобіля, а інша частина, яка знаходиться на дверях багажника, при цьому рухома (коли задні двері відчинені). Не зміг не реагувати, і розробив 10 канальний поворотник де використовуються два модулі 5+5 каналів, ніякого зв'язку між ними немає, крім проводів живлення (маса і плюс від реле поворотів), у кожній половині стопа підключається свій 5-канальний модуль. Усього на задню частину автомобіля потрібні чотири такі модулі. При такому варіанті підключення додаткових дротів тягнути не треба (порівняно з варіантом коли використовується лише один модуль на дві половини стопу). На модулях використовуються дві різні прошивки, і зі зворотного боку модуля нанесено номер прошивки (№1 та №2). Модулі з номером 1 встановлюються на тій частині стопа, яка розташовується на 5 дверi (або багажнику), а модулі з номером 2 встановлюються на бортах автомобіля. 
Ця версія динамічного поворотника, на 10 каналів, 5 світлових ефектів (сцен виконання) та 5 швидкостей виконання. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути, що дуже важливо. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму).
Після встановлення модуля, треба зробити налаштування: Вибір світлового ефекту, та швидкості виконання (підігнати світловий ефект під Ваше реле поворотів). На платі модуля знаходяться всього одна кнопка, обидва режими налаштовуються за її допомогою. На всіх модулях необхідно встановити однакові налаштування! 
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове
живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування. 
Вибір світлового ефекту: 
1. До подачі живлення на модуль - натиснути та утримувати  кнопку "SET", подати живлення на модуль (якщо включилися 1-й та 5-й канал, це означає, що ви потрапили в режим "Вибір"), утримуємо натиснуту кнопку "SET" доки всі світлодіоди не почнуть моргати два рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. 
2. Для переходу на наступний світловий ефект: Натисніть та утримуйте кнопку "SET", поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання, довжина рядка подовжиться на один світлодіод, це означає, що ви переключилися на новий світловий ефект. (Після кожного натискання до світлодіодного рядка додається один увімкнений світлодіод). 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки не виберете потрібний світловий ефект. Коли довжина рядка буде відповідати 5 світлодіодів, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. 
4. Після того, як ви вибрали потрібний світловий ефект, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично в енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
Вибір швидкості виконання світлового ефекту. 
Це налаштування потрібне для того, щоб "підігнати"  цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 5-и швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка що біжить, з 1-го по 5-й канал. 
1. До подачі живлення на контролер - натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль (якщо увімкнулися 1-й та 5-й канал, це означає, що ми потрапили в режим "Вибір"), утримуємо натиснуту кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати, як починають моргати вiдразу відпускаємо кнопку "SET", всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. 
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримуйте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод. 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 5 світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично до енергонезалежної частини 
пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
Таблиця швидкостей виконання: 
1 - 25ms 2 - 30ms 3 - 35ms 4 - 40ms 5 - 45ms 

(Перша швидкість - це швидке виконання, п'ята швидкість - найповільніше виконання). 
Світлові ефекти, і номер під яким знаходиться в прошивці: 
1 - Лінійка,  що подовжується
2 - Постріл 
3 - Постріл, інверсія 
4 - До центру... 
5 - Лінійка, що подовжується, інверсія 
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати даний модуль для всіх марок автомобілів, та для всіх типів реле поворотів. 

Технічні характеристики: 
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH) 
Каналів: 10. Використовуються два модулі (5+5)
Світлових ефектів:
Швидкостей виконання:
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал 
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 24х24х3 

Артикул: SYD5x2

 

Комплектація: Модуль(i), інструкціz та схема підключення.