ДИНАМІЧНИЙ СТОП-ПОВОРІТ НА 5 КАНАЛІВ.
Артикул: SYD5Т

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний СТОП-ПОВОРОТ на 5 каналів . 
Модуль був розроблений під індивідуальне замовлення автомобіля одного клієнта. Завдання замовлення було в тому щоб об'єднати стоп і поворот, зробити його 5-ти канальним, при натисканні на гальмо всі канали повинні просто включиться, а при включенні повороту повинна з'явиться динамічна (анімована) індикація сигналу повороту (лінійка, що заповнюється) у бік повороту . При цьому поворот має пріоритет перед індикацією стоп (гальмування), коли на модуль надходять обидва сигнали, щоб створити чітку стандартну паузу між динамічною індикацією поворотника. У прошивці вставлена ​​функція ігнорування сигналу стоп, поки працює поворотник, ця пауза в 2 секунди після останнього моргання (у прошивці значення можна зменшити або збільшити). На модулі знаходиться кнопка "SET", 
Вибір швидкості виконання світлового ефекту. 
Це налаштування потрібне для того щоб "підігнати" цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 5-и швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка, що біжить, з 1-го по 5-й канал. 
1. До подачі живлення на контролер - натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримуємо натиснуту кнопку "SET" поки не почне моргати всі 5 каналів, відпускаємо кнопку "SET", всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішне вході у цьому режимі. 
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди зморгнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод. 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки довжина рядка не стане потрібної довжини, довжина вказує на якому рівні ви знаходитесь. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 5 світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично у енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
Технічні характеристики: 
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH) 
Каналів:
Світлових ефектів:
Швидкості виконання:
Максимальний струм, що комутується: до 2А на канал 
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 45х36х3
 
Артикул: SYD5Т 

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.