Динамічний поворотник, до 11 каналів, для стопів, що складаються з двох частин. 
Артикул: SYD5P

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

 Динамічний поворотник, до 11 каналів, для стопів, що складаються з двох частин. 

 Динамічний поворотник з найбільш "гнучкими" налаштуваннями на сьогоднішній момент з усіх моїх модулів які працюють у парі, використовуються два модулі можна підключити до 11 каналів у конфігурації 6+5 каналів, ніякого зв'язку між ними немає, крім проводів живлення (плюс від реле поворотів), у кожній половині стопа підключається свій модуль. Усього на задню частину автомобіля потрібні чотири такі модулі. При такому варіанті підключення додаткових дротів тягнути не треба (порівняно з варіантом коли використовується лише один модуль на дві половини стопу). На модулях використовуються дві різні прошивки, і зі зворотного боку модуля нанесено номер прошивки (№1 та №2). Модулі з номером 1 встановлюються на тій частині стопа, яка розташовується на 5 дверi (або багажника), а модулі з номером 2 встановлюються на бортах автомобіля. 
Ця версія динамічного поворотника, до 11 каналів, 1 світловий ефект (сцен виконання), і 20 швидкостей виконання, 1 швидкість дорівнює 5ms, 20 швидкість дорівнює 100ms, крок 5ms. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути, що дуже важливо. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму). Головна умова - це обмеження до 2 ампера на кожен канал (а це дуже багато). 
Після встановлення модуля, потрібно зробити налаштування: Вибір кількості підключених каналів та швидкості виконання (підігнати світловий ефект під Ваше реле поворотів). На платі модуля знаходяться всього вона кнопка, обидва режими налаштовуються за її допомогою. На всіх модулях необхідно встановити однакові налаштування! 
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування. 
Вибір кількості підключених каналів на модуль №1: 
1. До подачі живлення на модуль - натиснути та утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримуйте кнопку доки не ввімкнулися світлодіоди з 1-го по 5-й канал, це означає що ми потрапили в режим "Налаштування", після цього можна відпускати кнопку, світлодіоди згаснуть. Тепер нам треба увійти в режим "Вибору потрібної кількості каналів", світиться лише 1 канал. Короткими натисканнями переміщуємо свічення на 1 канал. якщо перший канал світиться - тоді утримуємо кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 5 разів, повідомляючи про успішний вход у цьому режимі. 
2. Короткими натисканнями встановіть необхідну кількість каналів, які хочете використовувати. Свічення 1-го світлодіода = 1 каналу, 6 каналів позначається як свічення каналів 1,3 та 5. Після кожного натискання до світлодіодного рядка додається один увімкнений світлодіод. Після того, як встановили необхідну кількість каналів для використання, треба занести у постійну частину пам'яті мікроконтролера ці налаштування - довгим натисканням. Якщо все зробили правильно, модуль повинен мигнути 10 разів у відповідь.
Модуль №2. Вказуємо модулю скільки каналів використовуються в модулі №1: 
(Це налаштування потрібне для того, щоб модуль №2 знав скільки каналів реально підключили на модулі №1).
1. До подачі живлення на модуль - натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримайте кнопку, поки не ввімкнулися світлодіоди з 1-го по 5-й канал, це означає що ми потрапили в режим "Налаштування", після цього можна відпускати кнопку, світлодіоди згаснуть. Тепер нам треба увійти в режим "Вибору потрібної кількості каналів", світиться лише 1 канал. Короткими натисканнями переміщуємо свічення на 1 канал. якщо перший канал світиться - тоді утримуємо кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 5 разів, повідомляючи про успішний вход у цьому режимі. 
2. Короткими натисканнями встановіть фактичну кількість каналів, підключених на модулі №1. Свічення 1-го світлодіода = 1 каналу, 6 каналів позначається як свічення каналів 1,3 та 5. Після кожного натискання до світлодіодного рядка додається один увімкнений світлодіод. Після того, як встановили необхідну кількість каналів, треба занести в постійну частину пам'яті мікроконтролера ці налаштування - довгим натисканням. Якщо все зробили правильно, модуль повинен мигнути 10 разів у відповідь.
Примітка: Модулю №2 не потрібно вказати скільки каналів будемо до нього підключати. Просто підключаємо необхідну кількість починаючи з 1-го каналу.
Вибір швидкості виконання світлового ефекту.  (метод однаковий для модуля №1 та №2)
Це налаштування потрібне для того щоб "підігнати" цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 20-и швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка що біжить, з 1-го по останній підключений канал . 
1. До подачі живлення на модуль - натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримайте кнопку, поки не ввімкнулися світлодіоди з 1-го по 5-й канал, це означає що ми потрапили в режим "Налаштування", після цього можна відпускати кнопку, світлодіоди згаснуть. Тепер нам треба увійти до режиму "Вибору швидкості виконання", світиться лише 2-й канал. Короткими натисканнями переміщуємо свічення на 2-й канал. якщо 2-й канал світиться - тоді утримуємо кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 7 разів, повідомляючи про успішний вход у цьому режимі. 
2. Коротким натисканням введіть необхідну швидкість виконання. Перша швидкість - найшвидша, 20-а - найповільніша (якщо навести приклад у ms це буде мати такий вигляд після кожного натискання: 5ms, 10ms, 15ms і т.д. до 100ms. Після того як ввели потрібну швидкість виконання, її потрібно перемістити в постійну частину пам'яті мікроконтролера ці налаштування - Довгим натисканням. Якщо все зробили правильно, модуль повинен мигнути 10 разів у відповідь.За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати даний модуль для всіх марок автомобілів, і для всіх типів реле поворотів, і в будь-якому поєднанні кількості каналів від 2 до 11. 
Модулі зібрані на платках заводського виконання, при замовленні уточнювати наявність, але у звичайному виконанні вони є завжди.
Технічні характеристики: 
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH) 
Каналів: до 11. Використовуються два модулі (6+5)
Світлових ефектів: 1
Швидкостей виконання: 20 (крок 5ms)  
Максимальний струм, що комутується: до 2А на канал (не рекомендується завантажувати на максимумі)
Габаритні розміри, ДхШхВ, : 25х25х3 

Артикул: SYD5P (4шт = 1 комплект)


Комплектація: Модуль(i), інструкція та схема підключення.