Динамічний або анімований поворотник, 5 каналів.
Артикул: SYD5

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний або анімований поворотник, 5 каналів.
Чергова версія динамічного поворотника, на 5 каналів, 5 світлових ефектів (сцен виконання) та 5 швидкостей виконання. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути, і проведення автомобіля залишиться без змін, що дуже важливо. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму). Головна умова - це обмеження в 4 ампери на кожен канал (а це дуже багато).
Після встановлення модуля, треба зробити налаштування: Вибір світлового ефекту, та швидкості виконання (підігнати світловий ефект під Ваше реле поворотів). На платі модуля знаходяться всього одна кнопка, обидва режими налаштовуються за її допомогою.
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування.
Вибір світлового ефекту:
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль (якщо включилися 1-й та 5-й канал, це означає, що ми потрапили в режим "Вибір"), утримуємо натиснуту кнопку "SET" більше 6 секунд, відпускаємо кнопку "SET", всі світлодіоди зморгнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Для переходу на наступний світловий ефект: Натисніть і утримайте кнопку "SET", поки всі світлодіоди зморгнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання, довжина рядка подовжиться на один світлодіод, це означає, що ви переключилися на новий світловий ефект. (Після кожного натискання до світлодіодного рядка додається один увімкнений світлодіод).
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки не виберете потрібної світловий ефект. Коли довжина рядка буде відповідати 5 світлодіодів, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібний світловий ефект, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично в енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Вибір швидкості виконання світлового ефекту.
Це налаштування потрібне для того, щоб "підігнати" цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 5-и швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка що біжить, з 1-го по 5-й канал.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути та утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль (якщо включилися 1-й та 5-й канал, це означає, що ми потрапили в режим "Вибір"), утримуємо натиснуту кнопку "SET" менше 6 секунд, відпускаємо кнопку "SET", всі світлодіоди моргнуть два рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 5 світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично в
енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Таблиця швидкостей виконання:
1 -
20ms
2 - 25ms
3 - 30ms
4 - 35ms
5 - 45ms
(Перша швидкість - це швидке виконання, п'ята швидкість - найповільніше виконання).
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 5
Світлових ефектів: 5
Швидкості виконання: 5
Максимальний струм, що комутується: 0,5А на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 24х24х3
Артикул: SYD5

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.