ДИНАМІЧНИЙ АБО АНІМОВАНИЙ ПОВТОРЮВАЧ ПОВОРОТУ, 4 КАНАЛИ.
Артикул: SYD4

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний або анімований повторювач повороту, 4 канали, мае 5 світлових ефектів (сцен виконання), та 5 швидкостей виконання. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути, що дуже важливо. Вихідні ключі використовуються потужні на 2 Ампера на кожен канал. Світлодіоди, що використовуються в модулях потужністю 0,5 Ватт. Можна замовити модулі у двох варіантах: З безбарвними світлодіодами – якщо у Вас повторювач повороту має жовтий або помаранчевий корпус. Або з жовтими світлодіодами – якщо у Вас прозорий корпус повторювачів поворотів. Цей модуль вбудовується в існуючі повторювачі автомобіля, метод переробки показаний в картинках. Після обробки всі місця повторювача треба герметизувати, для цього підійде: Герметик, силікон, водонепроникний клей,
Після встановлення модуля, треба зробити налаштування: Вибір світлового ефекту, та швидкості виконання (підігнати світловий ефект під Ваше реле поворотів). На платі модуля знаходяться всього одна кнопка, обидва режими налаштовуються за її допомогою. 
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування. 
Вибір світлового ефекту: 
1. До подачі живлення на контролер - натиснути та утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль (якщо включилися 1-й та 4-й канал, це означає, що ми потрапили в режим "Вибір"), утримуємо натиснуту кнопку "SET" більше 6 секунд, відпускаємо кнопку "SET", всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. 
2. Для переходу на наступний світловий ефект: Натисніть та утримуйте кнопку "SET", поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання, довжина рядка зміщується на один світлодіод, це означає, що ви переключилися на новий світловий ефект. (5-й світловий ефект відповідає включеному 1 та 4 світлодіоду). 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки не виберете потрібний світловий ефект. Коли довжина рядка буде відповідати 4-м світлодіодам, 5-й світловий ефект відповідає включеному 1 та 4 світлодіоду, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібний світловий ефект, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично у енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
Вибір швидкості виконання (світлового ефекту). 
Це налаштування потрібне для того щоб "підігнати" цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 5-и швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка, що біжить, з 1-го по 4-й канал. 
1. До подачі живлення на контролер - натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль (якщо включилися 1-й і 4-й канал, це означає, що ми потрапили в режим "Вибір"), утримуємо кнопку "SET" менше 6 секунд, відпускаємо кнопку "SET", всі світлодіоди моргнуть два рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. 
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку відразу після моргання, відбудеться зміщення на один світлодіод, це означає, що ви переключилися на наступну швидкість виконання. (5-а швидкість відповідає включеному 1 та 4 світлодіоду). 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки не підберете потрібну швидкість виконання. Коли дійдете до 5-ї швидкості (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме 1-ї швидкості (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично у енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
Таблиця швидкостей виконання: 
1 - 10ms 
2 - 15ms 
3 - 20ms 
4 - 25ms 
5 - 30ms 
(Перша швидкість - це найшвидше виконання, п'ята швидкість - найповільніше виконання). 
Світлові ефекти, і номер під яким знаходиться в прошивці: 
1 - Рядок,  що подовжується
2 - Один
​​3 - Постріл
4 - "Поліцейська мигалка" 
5 - Моргання
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати даний модуль для всіх марок автомобілів, і для всіх типів реле поворотів . 
Технічні характеристики: 
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH) 
Каналів:
Світлових ефектів:
Швидкостей виконання:
Максимальний струм, що комутується: до 2А на канал 
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 47х18х3 (мінімальні)

Артикул: SYD4

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.