ДИНАМІЧНИЙ ПОВОРОТНИК НА 15 КАНАЛІВ.
Артикул: SYD15

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на 15 каналів (все в одному).
Цей модуль можна використовувати абсолютно для будь-яких цілей, таких як: Динамічний поворотник, динамічний стоп сигнал, або динамічних анімацій кайм габаритів, ітд. Підключення та встановлення модуля стандартне, і нічим не відрізняється від інших моїх модулів. Всі налаштування модуля робляться однією єдиною кнопкою "SET", яка знаходиться на самому модулі. Як налаштовується модуль і під яким номером знаходиться потрібний динамічний ефект, або комбінація динамічних ефектів краще подивитися відео, я впевнений, що так буде наочніше. Загалом у пам'яті є 11 динамічних ефектів.
Налаштування модуля: Кнопка "SET" має два режими, коротке натискання (до 5 секунд) - перший режим, і призначений для встановлення необхідного динамічного ефекту. Довге натискання (більше 5 секунд) - другий режим, призначений для встановлення необхідної швидкості виконання динамічних ефектів. Приступаємо до налаштувань.
Встановлення динамічного ефекту, коротке натискання (до 5 секунд):
1. До подачі живлення на контролер — натисніть і утримайте кнопку "SET" , подати живлення на модуль (кнопка повинна бути натиснута менше 5 секунд, коротке натискання), якщо включилися всі канали, це означає, що ви вдало увійшли в режим налаштувань, відпускаємо кнопку, всі світлодіоди моргнуть двічі, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Натисніть і утримайте кнопку, поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини і відповідатиме необхідному динамічному ефекту. Коли довжина буде відповідати 9-ти каналів, що світяться, наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу. (Усього є 9 різних динамічних ефектів)
4. Після того як ви встановили необхідні налаштування, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично в енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Таблиця швидкості виконання динамічних ефектів:
Усього є 9 швидкостей, від 5ms до 45ms з кроком 5ms. Тимчасова затримка матиме такий вигляд: 1-5ms, 2-10ms, 3-15ms, 4-20ms, 5-25ms, 6-30ms, 7-35ms, 8-40ms, 9-45ms.
Встановлення необхідної швидкості виконання динамічних ефектів:
1. До подачі живлення на контролер - натисніть і утримайте кнопку "SET", подати живлення на модуль (кнопка повинна бути натиснута більше 5 секунд, довге натискання), якщо включилися всі канали, це означає, що ми вдало увійшли в режим налаштувань, відпускаємо кнопку, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Натисніть і утримайте кнопку, поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів поки не занесете (вибрану швидкість виконання з вище наданої таблиці) необхідні значення в пам'ять мікроконтролера.
4. Після того, як ви встановили необхідні налаштування, зачекайте близько 3 секунд з останнього натискання на кнопку, модуль кілька разів швидко почне моргати всіма каналами, повідомляючи про успішне збереження налаштувань в енергонезалежну частину пам'яті контролера. Вимкніть живлення модуля. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 15
Світлових ефектів: 11
Швидкості виконання: 9 (від 5ms до 45ms)
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Напруга живлення: 12V - 24V
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 41х41х4
Артикул: SYD15

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.