Динамічний поворотник на 12 каналів.
Артикул: SYD12v8

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на 12 каналів.
Так як у мене на сайті вже є 12-ти канальні версії модулів і вони відрізняються як за спецефектами так і візуально, і по самій прошивці, так що при замовленні обов'язково вкажіть артикул модуля, що цікавить.
 Підключення та встановлення модуля стандартне, і нічим не відрізняється від інших моїх модулів. Всі налаштування модуля робляться однією єдиною  кнопкою "SET"  , яка знаходиться на самому модулі. Як налаштовується модуль і під яким номером знаходиться потрібний динамічний ефект, або комбінація динамічних ефектів краще подивитися відео, я впевнений, що так буде наочніше. Загалом у пам'яті є 7 динамічних ефектів.
Налаштування модуля: Кнопка "SET" має два режими, коротке натискання (до 5 секунд) - перший режим, призначений для встановлення необхідного динамічного ефекту. Довге натискання (більше 5 секунд) - другий режим, призначений для встановлення необхідної швидкості виконання динамічних ефектів. Приступаємо до налаштувань. 
Встановлення динамічного ефекту, коротке натискання (до 5 секунд):
1. До подачі живлення на контролер - натисніть і утримуйте кнопку "SET", подати живлення на модуль (кнопка повинна бути натиснута менше 5 секунд, коротке натискання), якщо увімкнулися всі канали, це означає, що ви вдало увійшли в режим налаштувань, відпускаємо кнопку, всі світлодіоди моргнуть двічі, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Натисніть і утримуйте кнопку доки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки довжина рядка не стане потрібної довжини та відповідатиме необхідному динамічному ефекту. Коли довжина буде відповідати 9-ти каналів, що світяться, наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу. (Усього є 9 різних динамічних ефектів)
4. Після того як ви встановили необхідні налаштування, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично у енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Таблиця швидкості виконання динамічних ефектів:
Усього є 9 швидкостей, від 5ms до 45ms з кроком 5ms. Тимчасова затримка матиме такий вигляд: 1-5ms, 2-10ms, 3-15ms, 4-20ms, 5-25ms, 6-30ms, 7-35ms, 8-40ms, 9-45ms. 
Встановлення необхідної швидкості виконання динамічних ефектів:
1. До подачі живлення на контролер - натисніть і утримайте кнопку "SET" , подати живлення на модуль (кнопка повинна бути натиснута більше 5 секунд, довге натискання), якщо увімкнулися всі канали, це означає що ви вдало увійшли в режим налаштувань, відпускаємо кнопку, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Натисніть і утримуйте кнопку доки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки не занесете (вибрану швидкість виконання з вище наданої таблиці) необхідні значення в пам'ять мікроконтролера.
4. Після того, як ви встановили необхідні налаштування, зачекайте близько 3 секунд з останнього натискання на кнопку, модуль кілька разів швидко почне моргати всіма каналами, повідомляючи про успішне збереження налаштувань до енергонезалежної частини пам'яті контролера. Вимкніть живлення модуля. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 12
Світлових ефектів: 7
Швидкостей виконання: 9 (від 5ms до 45ms)
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Напруга живлення: 12V - 24V
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 51х31х4

Артикул: SYD12v8

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.