Динамічний або анімований поворотник, 12 каналів.
Артикул: SYD12

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний або анімований поворотник, 12 каналів.

Нова версія динамічного поворотника, на 12 каналів, та 7 світлових ефектів (сцен виконання), та 9 швидкостей виконання. До цього контролера можна підключати до 12 світлодіодів, або до 12 ланцюжків світлодіодів, можна менше. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. 
На платі модуля знаходяться дві кнопки, однією кнопкою вибирається потрібний світловий ефект, другою кнопкою вибирається швидкість виконання, після чого відбувається автоматичне збереження налаштувань у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. 
Налаштування. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове харчування, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування. 
Вибір світлового ефекту: 
1. До подачі живлення на контролер - натиснути та утримувати кнопку "D" що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. 
2. Для переходу на наступний світловий ефект: Натисніть і утримуйте кнопку "D" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання, довжина рядка подовжиться на один світлодіод, це означає, що ви переключилися на новий світловий ефект. (Після кожного натискання до світлодіодного рядка додається один увімкнений світлодіод). 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки не виберете потрібний світловий ефект. Коли довжина рядка буде відповідати 7 світлодіодів, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібний світловий ефект, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
Вибір швидкості виконання світлового ефекту. 
Це налаштування потрібне для того щоб "підігнати"  цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з дев'яти швидкостей щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка, що біжить, з 1-го по 12 канал. 
1. До подачі живлення на контролер - натиснути і утримувати кнопку "S" - (ШВИДКІСТЬ) що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть двічі, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після двох моргань усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті. 
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримуйте кнопку "S" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод. 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9 світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
5.  NEW!!! З'явилася нова функція скидання налаштувань у "заводські", для скидання налаштувань треба: На знеструмленому модулі, натиснути і утримати натиснутими ОБИДНІ КНОПКИ, подати живлення на модуль, коли почне блимати всі світлодіоди відпускаємо кнопки, всі світлодіоди моргнуть швидко 10 разів, 3 рази повільно моргнуть всі світлодіоди повідомляючи про успішне скидання.
Таблиця швидкостей виконання: 
1 - 10ms 
2 - 15ms 
3 - 20ms 
4 - 25ms 
5 - 30ms 
6 - 35ms 
7 - 40ms 
8 - 45ms 
9 - 50ms. 
(Перша швидкість - це найшвидше виконання, дев'ята швидкість - найповільніше виконання). 
Світлові ефекти, та номер під яким знаходиться у прошивці: 
1 - Подвійний "Форсаж" 
2 - Динамічна тінь 
3 - Чотири динамічних світлодіодів 
4 - Ракета 
5 - Динамічний рядок
6 - Від центру 
7 - Захід сонця і світанок 
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати даний модуль для всіх марок автомобілів, і для всіх типів реле поворотів. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути, що дуже важливо. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму). 
Технічні характеристики: 
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH) 
Каналів: 12 
Швидкостей виконання:
Світлових ефектів:
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал 
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 53х45х4 

Артикул: SYD12 

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.