ДИНАМІЧНИЙ АБО АНІМОВАНИЙ ПОВОРОТНИК, 10 КАНАЛІВ.
Артикул: SYD10

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний чи анімований поворотник, 10 каналів.

Цей модуль був створений на прохання мого знайомого. Модуль вийшов досить компактний, і з легкістю вміститься всередині будь-якого стопа. А також за допомогою налаштувань можна "віддзеркалити" анімацію першого класичного спецефекту, це теж дуже полегшує встановлення модуля. Загалом у прошивці вмістилися аж 7 динамічних анімацій, і одна з цих анімацій має свою віддзеркалену копію. Швидкість виконання динамічної анімації налаштовується, і легко підбирається з 10 існуючих під будь-яке реле поворотів. У модулі є можливість швидкого переведення модуля з динамічного ефекту на статику на "гарячу" не входячи в режим налаштувань! А також назад зі статики на динаміку. Для того, щоб перейти на статику, треба подати на спеціальний контакт на модулі мінус живлення (масу), від ручника або від окремої кнопки з фіксацією. Якщо ця функція не потрібна - то на цей контакт нічого не підключаємо, ця функція є опціональною. На модулі застосовуються транзистори з максимальним навантаженням що підключається до 500мА, якщо Вам знадобиться модулі з більш потужними транзисторами з можливістю підключати навантаження до 2А на канал то залиште примітку до замовлення, обов'язково виконаю Ваше прохання.
Налаштування. Усі необхідні налаштування виконуються лише за допомогою однієї кнопки "SET". Вхід у режим налаштувань відбувається за коротким утриманням (до 3-х секунд утримання) в режим вибору анімації, і довгим утримання в режим вибору швидкості виконання анімації.
Режим вибору анімації.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, утримайте кнопку натиснуту і подайте
живлення на модуль, Відразу після подачі живлення відпустіть кнопку "SET" (це і є коротке утримання), світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після трьох спалахів усіма світлодіодами, залишаться світиться певна кількість світлодіодів, їхня кількість відповідає номеру анімації яка була збережена раніше в енергонезалежному частини пам'яті.
2. Для вибору анімації: Коротким натисканням натисніть на кнопку "SET", всі світлодіоди моргнуть один раз, відразу після моргання довжина рядка змінить свій стан і подовжиться на один світлодіод, кількість світлодіодів, що світяться буде відповідати тому спецефекту який знаходиться в прошивці під цим номером.
3. Після того як ви вибрали необхідну анімацію, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться.
Вибір швидкості виконання динамічної анімації.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути та утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, подайте
живлення на модуль, утримайте кнопку натиснуту поки всі світлодіоди не почнуть моргати, відпустіть кнопку, світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід в режимі. Після трьох спалахів усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше в енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для уповільнення виконання програвання анімації: Натисніть і утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 10-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. Все, модуль готовий до роботи.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 10
Швидкості виконання: 10
Світлових ефектів: 7
Максимальний струм, що комутується: до 0,5А або (на прохання до 2А) на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 43х27х4
Артикул: SYD10

 

Комплектація: Модуль, інструкція, схема підключення.