Інтелектуальне підсвічування дисків автомобіля. TUNING.
Артикул: SYA

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Інтелектуальне підсвічування дисків автомобіля. TUNING.

Підсвічування різних частин автомобіля стає все більш популярним серед автолюбителів на тлі спільних заходів з тюнінгу. Після того, як встановлено додаткове освітлення, машина набуває зовсім іншого, індивідуального та неповторного зовнішнього вигляду. Зрештою, підсвічування дає приголомшливий ефект, виразно підкреслюючи окремі частини та деталі машини.
Цей вид тюнінгу дозволяє позначити не тільки днище, радіатор, фари та інші елементи кузова, але й виконати таку роботу, як світлодіодне RGB підсвічування дисків. Як правило, штатне освітлення будь-якого автомобіля не дозволяє досягти потрібної планки, а світловий тюнінг здатний додати бажаних якостей та покращити привабливість своєї машини.
RGB стрічки, змішуючи три кольори стрічки (R-червоний, G-зелений, B-синій) отримуємо практично всі кольори веселки. Використовують RGB стрічки та разом із спеціальними модулями, що змінюють їх колір під звуки музики стерео системи. Зустрічаються і такі, що дають можливість змінити потрібний колір за допомогою ПДК. А я захотів зробити собі щось більш функціональне, і в той же час індивідуальний і неповторний зовнішній вигляд. Пристрій можна використовувати у двох варіантах, і з різними налаштуваннями... Про мій пристрій і буде моя розповідь.
Перший варіант.
У першому варіанті використовуються два незалежні, але однакові модулі (один на ліву сторону дисків коліс, інший на праву сторону).
Модуль у роботі: У стоянковому положенні та в режимі руху диски підсвічуються основним синім кольором (Це фоновий колір, фоновий колір можна змінити на бажаний). При включенні сигналу повороту, на тому борту автомобіля, в який бік робимо маневр, сигнал поворотних ліхтарів дублюється підсвічуванням дисків Жовтим кольором, в такт стану поворотних вогнів, протилежна сторона залишається без зміни (колір основного підсвічування), в цьому режимі ігнорується сигнал стопових вогнів до вимикання вимикача поворотів. При включенні сигналу аварійної зупинки схема визначить цей режим і продублює обома бортами. При виконанні гальмування, підсвічування з основного кольору, переходить на стоповий ЧЕРВОНИЙ колір, а також назад на основний синій колір, після завершення гальмування. При гальмуванні горить ЧЕРВОНИЙ, якщо не увімкнено поворот. Під час заднього ходу чергується одна секунда СИНІЙ - одна секунда ЧЕРВОНИЙ. Схема підключення першого варіанта дивіться нижче.
Другий варіант.
У другому варіанті використовуються три незалежні, але однакові модулі (один на лівий передній диск колеса, інший на правий диск колеса, третій на задні колеса).
Модуль у роботі: Другий варіант, відрізняється від першого, декількома нюансами: Лівий та правий поворот, спрацьовують лише на передні колеса. А це великий плюс, таким чином одночасно при повороті, і гальмуванні, на передні колеса спрацює повороти, а на задні світиться ЧЕРВОНИЙ сигнал гальмування. У стоянковому положенні та в режимі руху диски підсвічуються основним синім кольором (Це фоновий колір, фоновий колір можна змінити на бажаний). При включенні сигналу аварійної зупинки схема визначить цей режим і продублює обома передніми підсвічуваннями дисків. При виконанні тільки гальмування, підсвічування з основного кольору, переходить на стоповий ЧЕРВОНИЙ колір, а також назад на основний синій колір, після завершення гальмування на всіх колесах. Під час заднього ходу чергується одна секунда СИНІЙ - одна секунда ЧЕРВОНИЙ.Схема підключення другого варіанта дивіться нижче.
А зараз про можливі зміни, які можна зробити у прошивці. При дублюванні сигналу повороту кожне моргання супроводжується свіченням Жовтим, так-ось у паузі між морганням можна вибрати два варіанти що має статися: 1. Нічого, 2. Світить СИНІМ фоном.
*А тепер про сам фон. На місце СИНЬОГО кольору фону, до прошивки можна самому підібрати на Ваш смак будь-який колір! Потрібний колір підбирається за допомогою спеціальної програми: HTML Colors 2000 . Програму можна взяти у мене. За допомогою зміни значення трьох повзунків RGB, підберіть потрібний колір, повідомте мені три значення для RGB, видані програмою, і я запрограмую значення у прошивці контролера. Після прошивки колір фону більше неможливо змінити. Все. Можна зробити ще простіше, ви надсилаєте електронною поштою зображення з потрібним вам кольором, або відтінком, і я сам визначу, і запрограмую вибраний колір фону.
Як встановлюється світлодіодне підсвічування, можна побачити у відеоінструкції. Ще трохи відео, як працює модуль... Схеми підключення, обох варіантів. Та й сам модуль.

Технічні характеристики:
Максимальний комутований струм на канал: до 6А
Живлення: 12V - 24V
Вихід: +RGB
Вхід: Гальмо, поворот, задній хід
Управління: Плюсом 
Колір Гальмування: Червоний
Колір Поворот: Жовтий
Колір Задній хід: Синій/Червоний
Колір Фона: Програмований*
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 35х30х20

Артикул: SYA

 

Комплектація: Інструкція, схема підключення, модулі.