Динамічний поворотник з розширеним функціоналом,  до 18 каналів.
Артикул: SY9U

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник з розширеним функціоналом,  до 18 каналів. 

Цей модуль зроблений для найвибагливіших людей, він повністю настроюється, за допомогою двох кнопок можна змінити параметри та функціонал (без перепрошивки). Кожна кнопка має два режими, коротке натискання (до 5 секунд) – перший режим, довге натискання (більше 5 секунд) – другий режим. Модуль 9 канальний, може працювати як самостійно, так і в парі з іншим таким же модулем, для спільної роботи в стопи що складаються з двох частин, що полегшить установку, адже додаткових проводів не треба тягнути. У кожному модулі можна вказати, скільки каналів реально буде підключено (якщо не буде підключено якусь кількість каналів). На жаль через розширений функціонал стаття вийде досить довгою, у кого не вистачає терпіння читати великі тексти - рекомендую подивитися відео (сподіваюся нічого там не проґавив). У модулі є всього один класичний спецефект - лінійка що подовжується, решта прошивки приділена для налаштувань. Швидкість виконання спецефекту можна налаштувати в найширших межах: від 1ms до 255ms, і навіть можна налаштувати крок! Можна вказати кількість каналів, що використовуються: від 1 до 9 (звичайний варіант), і від 1 до 18 (робота в парі, для стопів що складаються з двох частин). Коли модулі працюють у парі, на другому модулі потрібно вказати скільки каналів реально підключили на першому модулі, цим ми вносимо поправки в прошивці, де автоматично вносяться потрібні затримки для коректної роботи.
Приступаємо до налаштувань.
Функція скидання налаштувань у "заводські", для скидання налаштувань треба: На знеструмленому модулі, натиснути і утримати натиснутими ОБИДНІ КНОПКИ, подати живлення на модуль, коли почне блимати всі світлодіоди відпускаємо кнопки, всі світлодіоди моргнуть швидко 10 разів, скинуться налаштування, повільно моргнуть всі світлодіоди повідомляючи про успішне скидання. Скидання не означає стирання в "нуль", а задає деякі універсальні передустановки в такому положенні: 1) Підключено - 9 каналів. 2) Швидкість виконання - 30ms. 3) Крок швидкості - 5ms (для наступних налаштувань швидкості виконання). 4) Затримка на включення - 1 (Без затримки).
Кнопки програмування. Всі налаштування модуля можна змінити двома кнопками які знаходяться на модулі: Кнопка "D", і Кнопка "S". Обидві кнопки багатофункціональні і застосовуються для входу в різні режими шляхом короткочасного натискання до 5 секунд і надалі в тексті, коли буде застосовуватися цей режим, буде позначено як Кнопка "D1" або Кнопка "S1". Якщо буде застосовуватися другий режим з довгим натисканням, при якому треба утримати кнопку натиснутою більше 5 секунд, надалі в тексті позначатиметься як Кнопка "D2" або Кнопка "S2".
Кнопка "D1" - Активує для роботи реальну кількість використовуваних каналів. Від 1 до 9 каналів.
Кнопка "D2" - Активує необхідну затримку на включення (задається тільки на другому модулі), у разі використання для роботи в парі, для стопів, що складаються з двох частин. На другому модулі потрібно вказати реальну кількість каналів, що використовуються на першому модулі. Значення: 1. Без затримки. Від 2 до 9 – кількість реально підключених каналів на першому модулі.
Кнопка S1. За допомогою цієї кнопки можна задати необхідну швидкість виконання спецефекту (встановлює часові паузи між включенням кожного каналу). Межі пауз: від 1ms до 255ms.
Кнопка S2. Цією кнопкою можна встановити зручний крок для внесення тимчасових пауз між включеннями каналів (які задаються Кнопкою "S1"). Межі кроку: від 1 до 255. Пару прикладів для легшого сприйняття інформації: Якщо встановлено крок 5, тоді Кнопкою "S1" тимчасова затримка матиме такий вигляд: 5ms, 10ms, 15ms, 20ms і т.д. Якщо встановлено крок 1, тоді тимчасова затримка матиме такий вигляд: 1ms, 2ms, 3ms, 4ms...
Як дізнатися, який крок встановлений. Подайте живлення на модуль, дочекайтеся поки спецефект пробіжиться до кінця, натисніть один раз на кнопку "S", підрахуйте кількість моргань, підрахована кількість моргань і буде відповідати встановленому кроці. Якщо потрібно повторно опитати який встановлено крок - тоді просто ще раз натисніть кнопку "S", без перезавантаження.
Процедура навчання. Кожен режим я описав вище і щоб не повторяться заново описувати для чого це треба...
Програмування режиму "S1" або "D1" (методи однакові, але робляться по черзі, або "S1" або "D1").
1. До подачі живлення на контролер — натисніть і утримайте кнопку "S1" або "D1", подати живлення на модуль (кнопка повинна бути натиснута менше 5 секунд, коротке натискання), якщо включилися всі канали, це означає, що ми вдало увійшли у режим налаштувань, відпускаємо кнопку, всі світлодіоди моргнуть двічі, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Натисніть і утримайте кнопку, поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-и світлодіодів, наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному светлодіоду. І так по колу.
4. Після того як ви встановили необхідні налаштування, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично в енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Програмування режиму "S2" або "D2" (методи однакові, але робляться по черзі, або "S2" або "D2").
1. До подачі живлення на контролер - натисніть і утримайте кнопку "S2" або "D2" , подати живлення на модуль (кнопка повинна бути натиснута більше 6 секунд, довге натискання), якщо включилися всі канали, це означає, що ми вдало увійшли у режим налаштувань, відпускаємо кнопку, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
Примітка: Після входу в режим налаштування починайте задавати необхідні значення шляхом натискання на кнопку, при цьому паузи між натисканнями не повинні перевищувати 3 секунди, якщо пауза перевищить 3 секунди - тоді дані останнього натискання автоматично запишуться у пам'ять.
2. Натисніть на кнопку поки всі світлодіоди не ввімкнуться, запам'ятайте кількість включень, відпустіть кнопку.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів поки не занесете необхідні значення у пам'ять мікроконтролера.
4. Після того, як ви встановили необхідні налаштування, зачекайте близько 3 секунд з останнього натискання на кнопку, модуль кілька разів швидко почне моргати всіма каналами, повідомляючи про успішне збереження налаштувань у енергонезалежної частини пам'яті контролера. Вимкніть живлення модуля. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: до 9-и (одиночна робота)
Каналів: до 18-ї (робота в парі, 2 модулі)
Світлових ефектів: 1
Швидкості виконання: 255 (від 1ms до 255ms)
Кількість кроків:
від
 1 до 255
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 40х34х3

Артикул: SY9U

 

Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.