⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒
Динамічний модуль на 9 каналів, що вміє працювати і в парі на стопи, що складаються з двох частин.
Цей модуль повністю настроюється за допомогою лише однієї кнопки, можливо змінити параметри та функціонал (без перепрошивки). Кнопка має два режими, коротке натискання (до 5 секунд) - перший режим зміни швидкості виконання спецефекту, довге натискання (більше 5 секунд) - другий режим, служить зміни роботи модуля в одиночному режимі чи у парі). Модуль 9 канальний, може працювати як самостійно, так і в парі з іншим таким же модулем, для спільної роботи в стопи що складаються з двох частин, що полегшить установку, адже додаткових проводів не треба тягнути. У кожному модулі можна вказати, скільки каналів реально буде підключено на першому модулі (якщо не буде підключено якусь кількість каналів). У модулі є всього один класичний спецефект - лінійка що подовжується, решта прошивки приділена для налаштувань. Швидкість виконання спецефекту можна налаштувати в межах: від 3ms до 30ms. Цей модуль підтримує зміну напрямку проходження анімації без перепаювання проводів.
Приступаємо до налаштувань. Усі налаштування модуля можна змінити лише з однієї кнопки, які знаходяться на модулі: Кнопка "SET" . Кнопка багатофункціональна, і використовуються для входу в різні режими.
Детальний опис налаштування швидкості виконання спецефекту.
Усього є 10 швидкостей виконання, 1-а швидкість виконання - найшвидша, а 10-а швидкість - найповільніша. Тобто при 1-й швидкості в пам'ять мікроконтролера заноситься значення 3ms, при 2-й швидкості значення 6ms, при 3-й швидкості значення 9ms і т.д. до 10-ї швидкості, яка матиме значення 30ms. Час між натисканнями не повинен перевищити 3 секунди, після закінчення 3 секунд мікроконтролер занесе в пам'ять значення даних від останнього натискання, підтверджуючи успішний запис пам'яті 10 спалахами на всіх каналах. після цього модуль потрібно перезапустити шляхом вимкнення живлення.
Процедура навчання швидкості виконання спецефекту.
1. До подачі живлення на контролер - натисніть і утримайте кнопку "SET" натиснутою , подати живлення на модуль (кнопка повинна бути натиснута менше 5 секунд, коротке натискання), якщо увімкнулися всі канали, це означає, що ми вдало увійшли в режим налаштувань , відпускаємо кнопку, всі світлодіоди моргнуть двічі, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Натисніть і утримуйте кнопку, поки всі світлодіоди моргнуть один раз.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки не наберете потрібну швидкість. Якщо внесли необхідну швидкість - тоді більше не натискайте на кнопку, через 3 секунди від останнього натискання модуль сам запише собі в постійну енергонезалежної частини пам'яті ці значення. А при досягненні 10-ї швидкості модуль не потребує паузи в 3 секунди для занесення в пам'ять даних - а сам це визначить і відразу їх збереже.
4. Після того, як ви встановили необхідні налаштування, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично в енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Навчання роботи модуля у звичайному одиночному режимі, або для роботи модулів у парі.
Як я вже написав вище модуль може працювати поодинці - коли використовується всього по одному модулю на кожен борт автомобіля. І в парі - по два модулі на кожен борт автомобіля для стопів, що складаються з двох частин (по одному модулю в кожну частину стопа), при цьому комбінація кількості каналів може бути абсолютно будь-яка від 2-х каналів до 9-ї, на будь-якій з окремих частин стопа. Для правильної роботи потрібно задати необхідний код з поданих нижче. Усього 8 кодів є. Перший код відноситься до режиму роботи модуля поодинці, коли використовуються всього два модулі, по одному на кожен борт, або коли працюють у парі але він встановлений буде на 5 дверi або багажнику, і з нього починає пробігати спецефект. З 2-го по 9-й код задається тільки в тих випадках, коли передбачається використання модулів для роботи в парі, і відноситься ТІЛЬКИ до другого модуля, що встановлюється на борту автомобіля. Сам код означає і повідомляє контролеру, скільки каналів ви підключили на ПЕРШОМУ модулі, таким чином він зробить правильні поправки в прошивці для правильної затримки на включенні другого модуля і синхронізації роботи.
Таблиця кодів:
Код – 1. Цей код використовується для одиночного використання, або на 1-му модулі – коли передбачається робота у парі.
Код – 2, Код - 3, Код - 4, Код - 5, Код - 6, Код - 7, Код – 8 та Код – 9 Використовується на 2-му модулі, коли модулі працюють у парі, і означає кількість підключених каналів на 1-му модулі.
Процедура введення коду.
1. До подачі живлення на контролер - натисніть і утримайте кнопку "SET" натиснуту , подати живлення на модуль, якщо увімкнулися всі канали, це означає що ми вдало увійшли в режим налаштувань, відпускаємо кнопку, всі світлодіоди моргнуть 3 рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Натисніть і утримуйте кнопку, поки всі світлодіоди моргнуть один раз.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки не занесете в пам'ять потрібний код з наведеної вище таблиці. Якщо внесли вже необхідний код - тоді більше не натискайте на кнопку, через 3 секунди від останнього натискання модуль сам запише собі у енергонезалежної частини пам'яті ці значення. А при введенні 9-го коду модуль не потребує паузи в 3 секунди для занесення в пам'ять даних - а сам це визначить і відразу його збереже.
4. Після того, як ви встановили необхідні налаштування, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично в енергонезалежної частини пам'яті контролера. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Налаштування напрямку анімації.
Анімація може рухатись:
* з першого по дев’ятий канал (зліва направо),
* або з дев’ятого по перший канал (справа наліво).
Порядок налаштування:
1. Подача живлення.
Після ввімкнення живлення модуль автоматично запускає анімацію згідно з раніше збереженим напрямком.
Коли анімація завершиться — всі світлодіоди залишаються увімкненими. У цьому режимі модуль може залишатись необмежено довго.
2. Вхід у режим налаштування напрямку.
3. Щоб змінити напрямок анімації, натисніть і утримуйте кнопку SET понад 3 секунди.
Після цього всі світлодіоди згаснуть, і залишиться світитися лише один — цей світлодіод вказує, з якого боку починатиметься анімація (1-й або 9-й канал).
Вибір напряму:
4. Короткими натисканнями кнопки SET перемикайте сторону запуску:
Кожне натискання змінює індикатор: 1-й ↔ 9-й канал.
Між натисканнями повинно пройти не більше 3 секунд.
Збереження налаштувань.
5. Якщо не натискати кнопку протягом 3 секунд, напрямок збережеться в енергонезалежну пам’ять модуля підтверджуючи успішний запис пам'яті 10 спалахами на всіх каналах.
Перезавантаження живлення.
6. Після збереження вимкніть та знову увімкніть живлення, щоб новий напрямок анімації набрав чинності.
Після введення всіх налаштувань модуль готовий до роботи, при необхідності модуль можна знову навчити і задати нові параметри.
Модулі можна замовити лише на платках у заводському виконанні.
Технічні характеристики:
Каналів: до 9-и (одинакова робота, по 1-му модулю на борт)
Каналів: до 18-ти (робота в парі, 2 модулі на кожен борт)
Світлових ефектів: 1
Інверсія анімацшї: Є
Швидкості виконання: 10 (від 3ms до 30ms)
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Живлення: 12V - 24V
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 40х27х3
Артикул: SY89
Комплектація: Модуль, інструкція та схема підключення.