Динамічний поворотник, з динамічним ДХО та анімацією "вітання".
Артикул: SY10D

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник, з динамічним ДХО та анімацією "вітання".

Нова версія динамічного поворотника на 5 каналів, з динамічним ДХО (денних ходових вогнів) 5 каналів та анімацією "вітання". Модуль працює і без додаткового дроту живлення, що полегшує його встановлення. Аварійка теж буде працювати коли автомобіль закритий, якщо буде необхідність. У режимі очікування не споживає енергії від аккумулятора, так що немає ніякої загрози розрядці аккумулятора або ризику що щось трапиться з моулем в режимі очікування. До кожного каналу можна підключати одиночні світлодіоди, а також кілька світлодіодів. Вiд транзисторів на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. На модулях є мітки та стрілочки, стрілки показують напрямок руху динамічного спецефекту. Модуль з літерою L – встановлюється на лівий борт автомобіля, а модуль з літерою R – на правий борт автомобіля. "Вітання" показується лише один раз при появі плюса живлення на контакт де підключається фари або замок або габарити, та якщо на контакт поворотів немає плюса, якщо на контакт повороту виявляється плюс - тодi показується динамічний поворот (у нього пріоритет перед "вітанням").
Режим вибору швидкості виконання анімації поворотника.
Це налаштування потрібне для того щоб "підігнати"цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з 5-и швидкостей, щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом  з 1-го по 5-й канал.
1. До подачі живлення на модуль - натиснути і утримувати кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримайте кнопку, поки не ввімкнуться всі світлодіоди з 1-го по 5-й канал, та всі каналі ДХО, це означає що ми потрапили в режим "Налаштувань", після цього можна відпускати кнопку, світлодіоди підключені до каналів згаснуть, ДХО теж згасне. Тепер нам треба увійти в режим "Налаштування швидкості виконання поворотника", (світиться тільки світлодіоди підключені до каналів поворотника). Канали ДХО вимкнени. Утримуйте кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 3 разів, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі.
2. Коротким натисканням введіть необхідну швидкість виконання. Перша швидкість - найшвидша, 5-а - найповільніша.
3. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість виконання, знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
Налаштування швидкості виконання "вітання" ДХО:
1. До подачі живлення на модуль - натисніть та утримайте кнопку "SET", подати живлення на модуль, утримайте кнопку доки не ввімкнуться  всi світлодіоди з 1-го по 5-й канал, та канали ДХО, це означає що ми потрапили в режим "Налаштувань", після цього можна відпускати кнопку, світлодіоди підключені до каналів згаснуть, ДХО теж згасне. Тепер нам треба увійти в режим "Налаштування швидкості виконання "вітання" ДХО" (світиться тільки канал ДХО).
2. Короткими натисканнями переміщуємо свічення на канали ДХО. Якщо канал ДХО світиться - тоді утримуємо кнопку "SET" поки всі світлодіоди не почнуть моргати 2 разів, повідомляючи про успішний вхiд  у цеi режим.
3. Коротким натисканням введіть необхідну швидкість виконання. Перша швидкість - найшвидша, 5-а - найповільніша.
4. Після того як ви вибрали потрібну швидкість виконання, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму.
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів.
Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів поворотника: 5
Швидкості виконання: 5
Анімацій "вітання" ДХО: 1
Швидкості виконання: 5
Каналів ДХО: 5
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 44х29х4

Артикул: SY10D

 

Комплектація: Модуль, інструкція, схема підключення.