Додатковий стоп сигнал, що блимає. Навчається.
Артикул: STP

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Додатковий стоп сигнал, що блимає. Навчається.

Деякі клієнти зверталися з проханням зробити спеціальний модуль для додаткового стоп сигналу щоб перед тим як включитися кілька разів моргнув а потім залишався включений доки педаль гальма натиснута. Для такого алгоритму простого не бажав використовувати цілий мікроконтролер і завжди відмовляв у збиранні таких модулів. Але дивлюся вже кілька клієнтів вже попросили такі "моргалки" зробити, і кожен клієнт хотів якісь свої бачення з цього приводу скільки разів має промигнути... Ось і спало на думку ця версія модуля, і якщо вже застосовую мікроконтролер тоді вирішив зробити цей модуль із розширеним функціоналом.
Підключення модуля. Модуль підключається до розриву дрота. Тобто мінус у нас загальний, один контакт плюсу це вхід на модуль, і останній контакт це вихід плюсу, до нього підключаємо лампи або група світлодіодів (паралельно, штатно без переробки).
Як працює модуль? Після підключення модуля треба вибрати один із двох існуючих режимів, "Стандартний" або "Користувача", шляхом встановлення або відсутності паяння на спеціальних двох контактів на модулі (дивіться малюнок).
"Стандартний" режим роботи. Режим активний, коли контакти не закорочені (пайка відсутня). Цей режим коли активний, модуль працює таким чином: Коли натискаєте на гальмо, модуль промаргує три рази перед включенням, для привернення уваги, і якщо гальма педаль натиснута то додатковий стоп сигнал буде світитися (не моргаючи) поки не відпустіть педаль. Цей варіант найненав'язливіший, і цей алгоритм "жорстко" прописаний у прошивці, без можливості зміни. Підключення просте в розрив, і після підключення модуль одразу готовий до роботи.
Режим роботи "Користувача". Режим активний, коли контакти закорочені (пайка присутня). У цьому режимі ви самі можете навчити модуль яким має бути це моргання і як воно має виглядати.
Навчання модуля в "Режим користувача". До подачі живлення на модуль натисніть та утримайте кнопку "Навчання", подайте живлення на модуль. Додатковий стоп сигнал повинен дуже швидко моргати, якщо це трапилося – тоді ви успішно зайшли у режим навчання модуля. Модуль починає записувати алгоритм лише після першого дотику до кнопки "ON-OFF". Кнопкою "ON-OFF" ви показуєте модулю, як він повинен працювати. Коли кнопка натиснута модуль навчається включенню стопа, коли кнопка не натиснута - модуль навчається вимкненню стопа, тобто навчаємо включати і вимикати навантаження. Час увімкнення або вимкнення навантаження теж одночасно навчається. Кожне натискання – це один крок. Коли кнопка не натиснута – це також вважається один крок. Кожен крок займає місце у пам'яті EEPROM мікроконтролера. Довжина натискання або паузи не повинна перевищити 1,5 секунди, якщо перевищите цей ліміт, то буде записано 1,5 секунди в цьому кроці де перевищили ліміт. Усього можна навчити 60 кроків, і я це обмежив програмно (просто більше немає сенсу робити). Якщо перевищите цей ліміт - модуль просто вийде з режиму навчання і збереже все у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. Для збереження налаштувань до 60 кроків треба просто відпустити кнопку "Навчання". Модуль дуже швидко проморгне 10 разів і вимкнеться, записавши все до енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. Знеструмте модуль. Все. Після подачі живлення модуль відтворить останнє навчання. Модуль можна навчити багато разів. Для легшого сприйняття інформації можете подивитися виставлене відео про цей модуль.
Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 1 (вихід плюс)
Максимальний струм, що комутується: до 6А
Режимів роботи: 2 "Стандартний" або "Користувача"
Кроків навчання у режимі "Користувача": до 60
Довжина кроку: до 1,5 секунди
Габаритні розміри ДхШхВ, мм: 30х22х4

Артикул: STP


Комплектація: Зібраний модуль, інструкція та схема підключення.