Модуль для розширення можливостей SonOFF RE5V1C.
Артикул: SOFF

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль для розширення можливостей SonOFF RE5V1C..

Пропоную вашій увазі модуль для розширення можливостей у модуля SonOFF RE5V1C, а точніше, щоб з'явилася можливість керувати ще з будь-якого пульта від побутової техніки. Вміє працювати пультами з кодуванням RС5 та NEC. Модуль від компанії SonOFF не входить до комплектації. На даному відео на цій сторінці все показано, та особливо нема чого додати.
Навчання модуля.
Модуль підключається за наведеною нижче схемою. Для увімкнення-вимкнення навантаження використовується лише одна кнопка на пульті. 1. Натискаємо та утримуємо кнопку "SET" яка знаходиться на лицьовій стороні модуля, не відпускаючи кнопку "SET" подаемо живлення 5В, та один раз натискаємо на вибрану кнопку пульта. Відпускаємо кнопку "SET". Після цього модуль треба перезавантажити. Пристрій навчений та готовий до роботи.
Вмикання-вимикання  тепер можливе  з пульта, та по Wi-Fi або з кнопки, незалежно звідки вмикали, або як вимикали пристрій. Модуль можна перепрограмувати на іншу кнопку ПДК або на інший пульт, скільки завгодно разів. Для перепрограмування модуля: Треба зробити вищеописану процедуру. 
Технічні характеристики:
Навчання командам: Так
Управління: З ПДУ 
Чутливість датчика: до 10-15 м
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Вихід: 1 (один)
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 25х16х3
Артикул: SOFF


Комплектація: Модуль, IR приймач, інструкція, та схема пітключення.