Змішувач автоматичний (модуль).
Артикул: SIR

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Змішувач автоматичний (модуль).

Чому я взявся за автоматизацію змішувачів, запитаєте Ви, якщо зараз можна їх купити без проблем? Відповідаю: Я вже купував три такі змішувачі. У рекламі так красиво все було написано, і про роботу протягом трьох років від одного комплекту батарейок, і про чудо електроклапан. Як тут не піддатися на таку спокусу. Купив, встановив, без проблем пропрацювали близько трьох тижнів. А потім почалося: Перший змішувач перестав працювати за три тижні, причина в електроклапані. Не завжди спрацьовував через раз. Заміни такому клапану не знайшлося, і він виявився, як завжди, нерозбірним. Другий змішувач: Начебто працював, але клапан не закривався чомусь нормально і капала вода (хоча попередній фільтр очищення води був). Третій змішувач: Прослужив аж пів року (згорів чіп крапля), правда за цей час поміняв два комплекти батарейок, а було заявлено 300 000 включень, або три роки експлуатації від одного комплекту. Видно не доля ... Вирішив зробити своїми руками ... Якщо хочеш, щоб було якісно - зроби сам ... Накреслив схемку, написав прошивку для чіпа, переробив змішувач (якщо можна це назвати переробкою, свердління двох дірочок під IR сенсор). Після трьох років жодних проблем не було виявлено.
Цей автоматичний інфрачервоний змішувач без таких наворотів як у "Супер змішувача" з сусідньої сторінки цього сайту, але все одно чудово справляється з автоматичною подачею води, і чудово підійде людям яким потрібна тільки функція подачі води.
Знайомий попросив вирішити таке завдання: Вибір подачі води (тільки холодна, або гаряча), плюс змішування води прямо із змішувача. Рішення знайшлося, та дуже просте! Змішувач практично залишається без змін. Потрібно лише просвердлити дві дірочки під сенсор, перша на 3мм, друга на 4мм. Вставляємо сенсор як на зображеннях, так і силіконом їх. Все! Знадобитися 2 клапани на 12V. Один для гарячої води, інший холодної. Встановлюємо все, як на кресленнях нижче. Відкриваємо та залишаємо у відкритому стані змішувач, адже функцію перекриття води бере на себе електроклапан. Таким чином, у нас назавжди зникає необхідність купувати новий картридж для заміни. І плетені шланги теж практично будуть вічними, адже вони працюватимуть без тиску. Тиск перекривається до клапанах. Таким чином економимо не тільки на воді, а і на змішувачі, і шлангах, а може і на можливому затопленні при розриві плетеного шланга, що досить часто зустрічається.
Технічні характеристики:
Живлення, В: 12V-24V
Управління: Мікроконтролерне
Чутливість: Регулюється
Жовтий світлодіод: OFF
Червоний світлодіод: ON
Вихід: 1, на один або два клапани
Максимальний струм, що комутується: 6 А
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 48х32х20

Артикул: SIR

 

Комплектація: Зібраний модуль, гніздо підключений на шлейфі ІЧ світлодіод + ІЧ приймач.