ДИНАМІЧНИЙ ПОВОРОТНИК НА 12 КАНАЛІВ ІЗ ДИСТАНЦІЙНИМ РАДІОКЕРУВАННЯМ.
Артикул: S12DU

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на 12 каналів з дистанційним радіокеруванням

Дана версія динамічного поворотника з радіо-дистанційним керуванням була розроблена на прохання клієнтів і звичайних відвідувачів мого сайту. Суть проблеми була в тому щоб полегшити доступ до налаштувань модуля (припустимо змінювати світловий ефект), за їхніми словами на деякі марки авто на які передбачалася установка, є важкий доступ до місця встановлення, і згодом доводилося витрачати багато часу і нервів на розбирання. У результаті маємо версію на 12 каналів, 7 світлових ефектів (сцен виконання), 9 швидкостей виконання, з ДР керуванням налаштувань. Світлові ефекти та швидкості виконання залишилися у спадок від звичайної версії модуля, артикул: SYD12. В основному прошивка була змінена в тій частині, що відповідає за вхід у режим програмування, і тому відео в кінці сторінки було знято тільки про метод зміни налаштувань, якщо хочете побачити як виглядає світлові ефекти, то рекомендую відвідати сторінку на цьому сайті де представлена ​​звичайна версія модуля (без ДРК). До цього контролера можна підключати до 12 світлодіодів, або до 12 ланцюжків світлодіодів. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний. 
Усі налаштування виконуються з кнопок пульта дистанційного керування. Радіо канал зв'язку використовує кодифікацію, і немає приводу для занепокоєння, що в процесі експлуатації якісь наведення можуть збити Ваші налаштування. До модулів можна прив'язати необмежену кількість пультів, головне, щоб код був як у приймачах (код встановлюю при складанні, і буде поставлятися разом з інструкцією). 
Призначення кнопок пульта.  На пульті дистанційного керування є чотири кнопки, використовуються по дві кнопки на кожен модуль. Один модуль – на один бік автомобіля. Ліва сторона (модуль) використовує кнопки: А - швидкість виконання, С - світловий ефект. Права сторона (модуль), використовує кнопки: D – швидкість виконання, B – світловий ефект. На зображенні внизу сторінки це показано графікою. 
Підготовка до налаштувань. Для того, щоб зробити налаштування, потрібно подати тимчасове живлення, не від поворотника, так як поворотник постійно моргає, він нам не дасть зробити налаштування. Для цього нам треба витягнути реле поворотів, і на контакти 49 і 49а поставити тимчасову перемичку з дроту, поставити її назад у рідне гніздо, і натиснути на кнопку "Аварійка". Всі iндикатори повороту більше не блиматимуть (без звичайного моргання). Після цього налаштовуємо модулі, як описано нижче (або дивимося відео). Після налаштувань віджимаємо кнопку "Аварійки", знімаємо встановлену раніше перемичку з реле поворотів і ставимо реле назад. Все. 
Налаштування модулів абсолютно ідентичні і відрізняються лише призначенням клавіш на пульті дистанційного керування. При цьому обидва модулі можуть бути увімкнені в момент зміни налаштувань, тому що кожна кнопка пульта прив'язана до якоїсь конкретної функції, і ніяк не можуть вплинути один на одного. 
Вибір світлового ефекту: 
1. Після подачі живлення на модуль, пробіжить один раз світловий ефект - після цього натисніть короткочасно один раз кнопку "C" для модуля встановленого на лівій стороні (або кнопку "В", якщо виконуються налаштування для правого борту). Усі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. 
2. Для переходу на наступний світловий ефект: Натисніть короткочасно кнопку ("С" або "В" залежно на якій стороні робите налаштування) поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання, довжина рядка подовжиться на один світлодіод, це означає, що ви переключилися на новий світловий ефект. (Після кожного натискання до світлодіодного рядка додається один увімкнений світлодіод). 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки не виберете потрібний світловий ефект. Коли довжина рядка буде відповідати 7 світлодіодів, наступне натискання переведе на початок рядка, і дорівнюватиме одному світлодіоду. І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібний світловий ефект, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться автоматично. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
Вибір швидкості виконання світлового ефекту. 
Це налаштування потрібне для того щоб "підігнати" цього модуля під реле поворотів вашого автомобіля, тобто ви повинні підібрати одну з дев'яти швидкостей щоб за одне моргання реле поворотів модуль встиг пробігтися світловим ефектом рядка, що біжить, з 1-го по 12 канал. 
1. Після подачі живлення на модуль, пробіжить один раз світловий ефект - після цього натисніть короткочасно один раз кнопку "A" для модуля встановленого на лівій стороні (або кнопку "D", якщо виконуються налаштування для правого борту). Усі світлодіоди моргнуть двічі, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після двох моргань усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті. 
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримуйте кнопку ("A" або "D" залежно на якій стороні робите налаштування) поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод. 
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, доки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9 світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу. 
4. Після того, як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після повторної подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. 
Таблиця швидкостей виконання: 
1 - 10ms 
2 - 15ms 
3 - 20ms 
4 - 25ms 
5 - 30ms 
6 - 35ms 
7 - 40ms 
8 - 45ms 
9 - 50ms. 
(Перша швидкість - це найшвидше виконання, дев'ята швидкість - найповільніше виконання). 
Світлові ефекти, і номер під яким знаходиться в прошивці: 
1 - Подвійний "Форсаж" 
2 - Динамічна тінь 
3 - Чотири динамічних світлодіода
4 - Ракета 
5 - Рядок що подовжується
6 - Від центру 
7 - Захід сонця і світанок 
За допомогою цих двох налаштувань можна використовувати цей модуль для всіх марок автомобілів та для всіх типів реле поворотів. Для підключення модуля додаткові дроти не потрібно тягнути, що е дуже важливо. До виходів модуля можна підключати будь-які навантаження: прості лампочки, світлодіоди, ланцюги світлодіодів, світлодіоди та драйвери (стабілізатори струму).
Технічні характеристики: 
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH) 
Зміна налаштувань: З пульта дистанційного керування 
Кодування каналу мовлення: Так 
Радіо частота: 315 мГц 
Динамічних каналів: 12 
Швидкостей виконання:
Світлових ефектів: 7 
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал 
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 52х50х12 

Артикул: S12DU 

 

Комплектація: Модулей - 2шт, пульт ДРК - 1шт (за бажанням можна докупити), інструкція та схема підключення.