Циклічне реле для тестів динамічних поворотників.
Артикул: RLT

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Циклічне реле для тестів динамічних поворотників...

Модуль підключається за схемою, що додаю. Даний модуль був створений для полегшення тестування обладнання різного типу, і зокрема всіх типів бігучих або анімованих поворотників, імітуючи роботу реле поворотів автомобіля, але цей пристрій не може бути інтегрована в автомобілі і не може замінити реле поворотів автомобіля їх принцип роботи різний!
Модуль має 10 встановлених рівнів роботи, і після подачі живлення завжди запуститься з 4-го рівня. Кожен рівень відповідає певній частоті роботи:
1 - 0,1 Hz. 2 - 0,2 Hz. 3 - 0,3 Hz. 4 - 0,4 Hz. 5 - 0,5 Hz. 6 - 0,6 Hz. 7 - 0,7 Hz. 8 - 0,8 Hz. 9 - 0,9 Hz. 1 - 1 Hz.
Перемикання рівнями можна за допомогою натискання кнопок "+" та "-". Тривалість натискання на ці кнопки залежить від того на який рівень ви знаходитесь, тому що модуль був сконструйований таким чином, щоб спершу дати закінчити останнє моргання повністю і лише потім обробити команду переходу на інший рівень (щоб красиво і закінченим виглядав спецефект динамічного поворотника). Якщо потрібно призупинити моргання тоді з будь-якого рівня можна це зробити шляхом натискання на кнопку "OFF", а потім запустити заново моргання можна за допомогою натискання кнопок "+" і "-", при цьому модуль запуститься з того рівня, де ви знаходилися останній раз. Але якщо повністю знеструмити модуль тоді після подачі живлення запуститься з 4-го рівня. Є і тригерний режим, реалізований на кнопці без фіксації (On/OFF), при цьому на семисегментному індикаторі відображається поточний стан і відповідний напис.
За потреби можу змінити прошивку для використання цього модуля для інших цілей та завдань. Наприклад, у кожному з 10 рівнів можу внести інші значення, або можу прописати, щоб після подачі живлення модуль автоматично запустився і навіть з певного рівня.

Технічні характеристики:
Напруга живлення: від 9V до 13V
Рівнів роботи: 10
Дискретність: 0,1 Hz
Вихід: Реле
Максимальний струм, що комутується: 10А
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 50х40х25
Артикул: RLT


Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.