Модуль керування підігрівом керма або сидінь автомобіля. V2.
Артикул: PPRv2

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль керування підігрівом керма або сидінь автомобіля. V2.

З'явилася друга версія модуля управління підігрівом керма чи сидінь (крісел) автомобіля. Нова версія модуля з'явилася тому що деякі клієнти хотіли б побачити таку корисну функцію як: Автозапуск підігріву за останніми параметрами, що використовуються у енергонезалежної частини пам'яті пристрою, до вимкнення запалювання, при цьому ніяких маніпуляцій із занесенням даних у пам'яті робити не потрібно, все робиться автоматично. У цій версії з'явилася ще одна функція: Попереднє прогрівання нагрівального мату на максимальній потужності, що видається, після включення модуля. Функція активна – якщо джампер (перемичка) встановлена, або навпаки неактивна – якщо джампер відсутний. Потужність ШИМ сигналу вибирається однією кнопкою без фіксації по колу: OFF – 100% – 80% – 70% – 60%.
Алгоритм роботи без встановленого джампера. Після підключення модуля виставляємо необхідну потужність, що видається, шляхом короткочасного натискання кнопки. Після натискання кнопки вмикається LED(и), за кольором світіння світлодіода можна дізнатися потужність пристрою, що видається (дивіться малюнок). Дані заносяться у енергонезалежної частини пам'яті автоматично. У будь-який момент пристрій можна вимкнути. Після перезапуску пристрій відновить свою роботу в такому стані як було до відключення запалювання.
Алгоритм роботи з встановленим джампером. Після підключення модуля виставляємо необхідну потужність, що видається, шляхом короткочасного натискання кнопки. Після натискання кнопки вмикається LED(и), за кольором світіння світлодіода можна дізнатися потужність пристрою, що видається (дивіться малюнок). Дані заносяться у енергонезалежної частини пам'яті автоматично. У будь-який момент пристрій можна вимкнути. Після перезапуску пристрій здійснить попередній прогрів нагрівального мату на максимальній потужності, що видається 100% протягом 3-х хвилин (якщо комфортна температура набралася швидше за цей час - то утримання кнопки натиснутої протягом однієї секунди, здійснить достроковий перехід на автоматичний збережений раніше рівень потужності, що видається). або після закінчення цих 3-х хвилин, відбудеться автоматичний перехід на збережений раніше рівень. Якщо раніше збережений рівень був OFF або 100% - на цих режимах роботи попередній прогрів не задіяний, навіть немає сенсу пояснювати чому. Коли попередній прогрів задіяний – червоний світлодіод блимає із частотою один раз на секунду.
   Модуль можна використовувати і в інших цілях, якщо алгоритм роботи пристрою влаштовує, а також при необхідності можливі деякі зміни в пристрої, наприклад, змінити час попереднього прогріву.
   Примітка: Виробник мікроконтролера гарантує правильну роботу енергонезалежної частини пам'яті протягом до 100000 перезаписів, це звичайно достатньо, але майте будь ласка це на увазi, якщо Вас це не влаштовує - тоді можна вибрати цей модуль але перший варіант, там перезапис енергонезалежної частинипам'яті не задіяний .

Технічні характеристики:
Живлення: 12-24В
Допустиме навантаження на виході: 6 А
Кількість виходів: 1
Потужність ШІМ сигналу: 100% - 80% - 70% - 60%
Функція енергонезалежної пам'яті: 
Є

Функція попереднього прогріву: Є (вимикається)
Управління: Від однієї кнопки (без фіксації)
Габаритні розміри ДхШхВ мм: 40х30х24

Артикул: PPRv2

 

Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.
*За бажанням можна замовити і RGB світлодіод, він не входить у комплект, оскільки можна реалізувати індикацію стану режимів звичайними світлодіодами.