Універсальний програмований модуль на 5 команд.
Артикул: OV5

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Універсальний програмований модуль на 5 команд.

Пропоную Вашій увазі універсальний програмований модуль на 5 команд, автор прошивки Сергій.
Більш універсального модуля, ніж цей, мені не доводилося зустрічати. Модуль навчається і працює практично з усіма пультами дистанційного керування (ПДУ). У модулі на кожен канал використовується оптрон, що дозволяє підключити виходи модуля безпосередньо до різних пристроїв (на замовлення можна зробити модуль з релейними виходами). Алгоритм роботи дозволяє налаштувати роботу від одного до п'яти каналів, як окремо, так і хоч всі канали на одну кнопку пульта. Також будь-який канал може працювати у режимі тригера, утримання чи перемикання. Команди можуть бути навіть змішані алгоритми буде працювати! У прошивці передбачено опцію збереження поточного стану виходів у разі збою живлення (працює тільки канали, що працюють у режимі тригера).
  Навчання модуля:
При першій подачі живлення всі світлодіоди блимають три рази , повідомляючи, що пристрій готовий до запису, першою записується «Майстер кнопка» . Після натискання кнопки на пульті світлодіоди ще раз моргнут, повідомляючи, що «Майстер кнопка» записана. Далі натискаємо вибрані кнопки на пульті світлодіоди по черзі загоряються згідно з запам'ятованою командою. Після завершення запису всі світлодіоди гаснуть і пристрій готовий до роботи.
Щоб перепрограмувати інші кнопки або пульт, натискаємо «Майстер кнопку» алгоритм запису повторюється. Доцільніше "майстер кнопку" записати з іншого пульта (з сусідньої кімнати) якщо боїтеся, що хтось із друзів або членів сім'ї ненароком увійде в режимі програмування і зіб'є Ваші налаштування. Для перепрограмування передбачена кнопка на модулі "Перезапис пульта". Для перепрограмування потрібно в стані вимкненого живлення натиснути кнопку "Перезапис пульта" і утримувати з поданим живленням більше двох секунд. Після відпустки кнопки можна провести запис кнопок пульта в інфрачервоний приймач як при звичайному програмуванні.
Якщо потрібно більше команд, тоді можна підключити паралельно до одного ІЧ приймачеві кілька таких модулів, до досягнення необхідної кількості команд.
Де можна використовувати такі модулі? Та скрізь! Наприклад, у вас є якесь електронне обладнання де відмовило або взагалі не було передбачено дистанційне обладнання, тоді береться такий модуль, вихід модуля підключається паралельно до кнопок Ваших електронних пристроїв, подається живлення до модуля, навчається командам і все! 
Технічні характеристики:
Живлення, В: 7V-24V
Управління: З пульта
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Кількість записів: Необмежена
Запис у комірку пам'яті: За допомогою кнопки перезапису
Виходів: 5 (від оптронів)
Режими роботи: Тригерний, Тригерний з перемиканням, на утримання, з інверсією
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 40х36х7

Артикул: OV5

 

Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.