Модуль автоматичного керування вентиляцією санвузла.
Артикул: MSU

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль автоматичного керування вентиляцією санвузла.

Модуль для автоматичного керування вентиляцією санвузла. Багато хто підключає вентилятор санвузла безпосередньо (паралельно) до освітлення, але крім користі від такого підключення, маємо і додаткові витрати з електрики, через постійне включення вентилятора, навіть коли входимо для того, щоб почистити зуби, помити руки, робити прибирання, ітд. А за цілий рік набігає пристойна сума грошей, яку можна заощадити, застосовуючи такий автоматичний модуль, ми оптимізуємо час включення вентиляції, тим самим заощаджуємо сімейний бюджет. Модуль досить мініатюрний і вбудовується прямо в корпус вентилятора, без переробки корпусу. Час витримки можна встановити від : 5-ти секунд, до 24 години. Можна перепрограмувати скільки завгодно разів.
Модуль у роботі: Підключаємо модуль за наведеною нижче схемою. Перед першим використанням слід запрограмувати.
Програмування: До подачі живлення на модуль пересуваємо мікроперемикач у положення "PROG". Подаємо живлення (переводимо клавішу вимикача в положення увімкнено). Після подачі живлення почне блимати світлодіод на модулі з частотою один раз на секунду, відраховуючи потрібну Вам затримку часу. Приклад: Допустимо для санвузла нам знадобиться затримка часу три хвилини. Після закінчення трьох хвилин, переводимо мікроперемикач у положення "OFF", і тимчасова затримка буде автоматично записана до енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера. Тепер вимикаємо живлення штатним вимикачем. Все. Тепер при кожному включенні освітлення вентилятор запуститься із затримкою в три хвилини (приклад). Після закінчення затримки увімкнеться вентилятор і залишиться увімкненим, доки не вимкнете освітлення. Вимикачем користуємось як і раніше.
Якщо треба змінити тимчасову затримку, то повторюємо пункт програмування.

PS: Цей модуль можна замовити у двох варіантах: Версія V-1 NC (нормально вимкнена). Версія V-2 NO(нормально увімкнена). І відрізняються між собою методом запуску: нормально вимкненому стані при старті або нормально включеному стані навантаження при старті.

Технічні характеристики :
Живлення, В: 220V
Максимальний струм, що комутується: до 500 ват
Індикація "Секунди": Червоний світлодіод
Діапазон встановлюваного часу: від 1-ої секунди до 24-ї години
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 30х28х18

Артикул: MSU

   

Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.