Модуль автоматизації штор, ітд. на IR.
Артикул: MSH

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль автоматизації штор, ітд. на IR.

Пристрій призначений для управління електроприводом виконавчого пристрою, що виконують дію відкриття та закриття будь-якого механізму, наприклад воріт, штор, виїзд телевізора і т.д. Визначення виконаної дії відбувається за допомогою двох кінцевих вимикачів, які у вільному положенні нормально розімкнені.

Якщо модуль буде використовуватися для автоматизації електро штори як в моєму випадку, тоді схема підключення модуля буде виглядати як на малюнку внизу сторінки. Цей модуль можна використовувати з будь-якими видами штор. Передбачена функція стоп для зупинки штори в будь-якому положенні, що зручно якщо вирішили залишити її напіввідкриту. Присутня і авто-реверс (Припустимо ви опускаєте штору, і з якоїсь причини вам знадобиться підняти штору не дочекавшись спрацювання геркона або скасування команди з пульта, ви можете натиснути на клавішу що відповідає за команду вгору, мікроконтролер сам скасує раніше введену команду) . Автоматична зупинка руху штори відбувається при проходженні невеликого стандартного магніту приклеєного на полотні рулонної штори, біля кінцевих герконів.

Геркони можна не встановлювати в тому випадку, якщо у Вас немає необхідності автоматичної зупинки кінцевих точок! Ну і відповідно до контактів для герконів на модулі нічого не підключаємо.
Програма ІЧ приймача універсальна підтримує майже всі протоколи пультів.
Перше включення.
Під модулем знаходиться "Майстер кнопка". Вона призначена для навчання команд і прив'язування модуля до Вашого пульта. Отже натискаємо на "Майстер кнопку" і не відпускаючи її подаємо живлення, реле вмикаються три рази. Пристрій готовий до запису. Далі натискаємо вибрані три кнопки на пульті (що відповідає вгору та вниз для електро штори та стоп), реле по черзі включиться згідно з запам'ятованою командою. Після завершення запису всі реле вимикаються і пристрій готовий до роботи. Записані команди зберігаються у енергонезалежної частини пам'яті. При наступних включеннях модуля навчання не потребує, але якщо з якоїсь причини потрібно навчити команд з іншого пульта, тоді потрібно повторити описану процедуру. Цей і всі мої модулі абсолютно сумісні з різними системами Умного Дома такими як: HOME SAPIENS з голосовим управлінням, VoiceMe та іншими.

Технічні характеристики:
Живлення, В: 7V-12V
Управління: З пульта
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Кількість записів: Необмежена
Вхід у режим навчання: "Майстер кнопка"
Вихід: 1 (Інвертуючий живлення: + - , - + )
Максимальний струм, що комутується: 10А
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 45х45х20

Артикул: MSH

 

Комплектація: Зібраний модуль та ІЧ приймач на шлейфі зі штекером для підключення.