Модуль рулетки телескопа (або інших кінцівок автовишки).
Артикул: MRT

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль рулетки телескопа (або інших кінцівок автовишки).

Модуль розроблений мною для спільної роботи з Блоком Управління Автовишкою (артикул: UPV), та передачі на блок керування вже готового сигналу. При цьому для обробки Ваша рулетка автовишки не обов'язково повинна бути працездатною, адже з неї знадобиться тільки корпус і вся механічна частина і сам потенціометр (найчастіше на 10 Ком).

  Підключення та налаштування. Модуль підключається за наведеною нижче схемою, але перед налаштуванням виходи на кінцевики (v5 і v6) тимчасово не підключаємо, потрібно підключати після проведення навчання модуля рулетки. Перед початком навчання рулетка та її потенціометр повинен бути на своїх місцях, а потенціометр підключений до модуля.
Втягуємо телескоп до потрібної мінімальної довжини, на знеструмленому модулі рулетки натискаємо на обидві кнопки (МІН і МАХ) і утримуємо їх натиснутими, подаємо живлення, після подачі живлення включиться обидва світлодіоди (зелений і червоний) не відпускаємо кнопки), як тільки світлодіоди згаснуть – відпускаємо кнопки. Натискаємо один раз на кнопку МІН, модуль проморгне у відповідь чотири рази обома світлодіодами, підтверджуючи успішний запис даних у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера - інформації щодо положення втягнутого телескопа. Все. Модуль сам перемкнеться на робочий режим. Так само навчається модуль при витягнутому телескопі.
Витягуємо телескоп до потрібної максимальної довжини, на знеструмленому модулі рулетки натискаємо на обидві кнопки (МІН і МАХ) і утримуємо їх натиснутими, подаємо живлення, після подачі живлення включиться обидва світлодіоди (зелений і червоний) не відпускаємо кнопки), як тільки світлодіоди згаснуть – відпускаємо кнопки. Натискаємо один раз на кнопку МАХ, модуль проморгне у відповідь чотири рази обома світлодіодами, підтверджуючи успішний запис даних у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера - інформації щодо положення витягнутого телескопа. Всеі. Модуль сам перемкнеться на робочий режим.
Після того, як навчили модуль, можна підключати модуль до контактів кінцевиків v5 та v6 на блоці управління автовишкою. Тепер при досягненні тієї точки навчання на плату блоку керування подадуться відповідні сигнали заборони подальшого висунення або втягування стріли.
Модуль можна навчати або перенавчати багаторазово, у разі потреби. А також даний модуль можна використовувати для інших цілей, і інтегрувати в інших вимірювальних датчиках - де як вимірювання використовують потенціометр або вимірювання опорної напруги.

Технічні характеристики:
Живлення: від 12V до 24V
Виходів: 2
Полярність виходів: Мінус живлення.
АЦП каналів: 1
Управління: Мікроконтролерне
Пам'ять: Енергонезалежна
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 35х25х19

Артикул: MRT

 

Комплектація: модуль, Інструкція, схема підключення.