Модуль для люстри та світильників, два канала.
Артикул: MLS

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль для люстри та світильників, два канала.

Черговий модуль, що вбудовується у світильниках, люстрах, підвісних стель, управліннях по зонах, ітд. Для комфортного керування освітленням за допомогою Вашого домашнього дистанційного пульта (далі ПДК). Навчається командам від Ваших домашніх ПДК, так що купувати їх додатково немає необхідності, розпізнає кодування величезної кількості виробників ПДК (близько 98%).  Модуль, як завжди, досить мініатюрний, блок живлення не потрібен, навчається командам, два незалежні канали, з функцією запам'ятовування останнього стану.
Модуль у роботі: Після правильного підключення модуля в люстрі, при вимкненому освітленні, натискайте та утримуйте в натиснутому стані кнопку "НАВЧАННЯ" що знаходиться на модулі, біля мікроконтролера. Подаємо живлння. Лампи освітлення моргнуть три рази, тим самим повідомляючи вхід у режим "навчання". Відпускаємо кнопку "навчання". Візьміть пульт дистанційного керування і направте його у бік приймача. Натисніть по черзі на будь-які дві кнопки ПДУ, роблячи паузи між натисканнями в одну - дві секунди. Все, навчання модуля закінчено. Модуль готовий до роботи.
Модуль має енергонезалежну пам'ять, і спеціальну функцію запам'ятовування останнього стану каналу. Якщо Ви включаєте за допомогою ПДУ перший канал, другий допустимо вимкнений, а за допомогою вимикача вимикаєте освітлення, то при наступному включенні відновить саме цей стан (перший канал включений, другий вимкнений). У якому стані залишіть канали, у такому стані вони і запустяться, при подачі живлення штатним вимикачем. Жодних змін у проводці не потрібно робити, всі підключення робляться в тому місці де встановлюється модуль, згідно з наведеною нижче схемою. Працює з усіма типами освітлювальних ламп.
Технічні характеристики:
Блок живлення: Не потрібний
Навчання командам: Так
Управління: З ПДУ та штатний вимикач
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Кількість записів кодів з пульта: 1000000 разів
Запис до пам'яті: За допомогою кнопки "Навчання"
Чутливість сигналу: до 15 метрів
Канали: 2
Максимальний струм, що комутується: до 500 Ватт на канал
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 30х30х18

Артикул: MLS

   

Комплектація: Модуль із підключеним приймачем, інструкція.