Модуль управління LED ліхтарем для дайвінгу.
Артикул: MDY

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль управління LED ліхтарем для дайвінгу.

Модуль був розроблений для мого постійного клієнта, алгоритм роботи, форма та розміри плат зроблені "під нього". Якщо хтось хоче повторити щось подібне, або використати абсолютно інший алгоритм роботи – тоді зв'яжіться зі мною для обговорення замовлення. А якщо хочете купувати вже готовий такий ліхтар для дайвінгу, повністю зроблений за індивідуальними авторськими кресленнями та задумками, починаючи від корпусу та закінчуючи електронною начинкою – пишіть мені і я скину його координати.
Алгоритм роботи. Завдання, яке було поставлено переді мною, полягало в тому, щоб зібрати електронну начинку, яка керувалася з однієї механічної кнопки, на якій прикріплений постійний магніт, який при натисканні впливав на датчик Холла. Алгоритм роботи передбачає три типи "натискань на датчик Холла":
1. Коротке натискання - до однієї секунди. Використовується для регулювання яскравості на виході номер 1, у першому та другому режимі.
2. Середнє натискання - більше однієї секунди але менше трьох секунд. Використовується для виходу з будь-якого режиму, з вимкненням всіх виходів, і переходом у режим очікування.
3. Довге натискання - більше трьох секунд. Використовується для переходу до наступного режиму. Після закінчення трьох секунд відбудеться автоматичне перемикання на наступний режим (треба натиснути та утримати доки не перемикається режим, а після входу в режим відпускаємо кнопку).
У місце датчика Холла можна використовувати звичайну кнопку. Усі світлодіоди підключаються до силових виходів через драйвери LED. Перший силовий вихід у нас регулюються до нього підключається спеціальний LED драйвер який може змінити яскравість світіння шляхом включення-вимкнення на одну секунду - і повторного включення. Всі режими включаються по колу, всього 4 режими.
Дуже докладно описувати алгоритм роботи немає сенсу, легше подивитися відео і все одразу стане ясно.

Технічні характеристики:
Живлення: 4-12V
Допустиме навантаження на виходах: по 30 А
Кількість виходів: 3
Вихід номер один: З регулюванням
Управління мікроконтролерне : Через датчик Холла
Габаритні розміри ДхШхВ мм: Довільні

Артикул: MDY

 

Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.