Модуль автоматизації ваккумного верстата для фасадів МДФ.
Артикул: MDF

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль автоматизації ваккумного верстата для фасадів МДФ.

Цей електронний модуль був розроблений мною і призначений для встановлення на ваккумних верстатах при виготовленні меблевих фасадів із МДФ.

Модуль розроблений під ваккумметри ДВ201Сг з двома синіми стрілками, і контактній групі номер V (ліва стрілка розмикає МІН, права стрілка замикає МАКС). Але без проблем можу переробити прошивку під будь-який ваккумметр із будь-якою групою контактів. А також модуль дбайливо зберігає і знімає навантаження з самих контактів ваккумметра, оскільки модуль тільки зчитує інформацію з приладу але не бере участі до безпосереднього підключення навантаження. А також модуль працює з будь-якими термостатами з NO контактами у вихідному стані (але можу переписати прошивку при необхідності під контакти NC).

Модуль у роботі. Модуль має два режими: Ручної та Автоматичний, коли включений один режим - інший режим неактивний (заборонений програмно). Автоматичний режим - натискаємо на кнопку СТАРТ, включається сигнальна LED лампа, перевіряється температура за допомогою термостата, якщо температура нижче норми - тоді включиться циклічне реле управління тенами (цикл і пауза можуть бути відрегульовані окремо в межах від 0 до 10 секунд). ТЕНи будуть включені в циклічному режимі, поки температура не досягне виставленої межі. При досягненні температури ТЕНи відключаться, і почнеться зчитування інформації про стан контактів ваккумметра - і автоматично підтримуватиметься у виставлених межах доки натиснете кнопку СТОП. Опис Ручний режим. Для включення ручного режиму використовуються дві кнопки з фіксацією або два тумблера з контактами NO. При натисканні кнопки ВАККУМ - підтримуватиметься ваккум у виставленому діапазоні поки кнопка включена. При натисканні кнопки Підігрів - підтримуватиметься у виставленому діапазоні температура поки кнопка включена. При цьому можна включити лише один з цих режимів за один раз, поставлено так званий у народі захист від "дурня".

Технічні характеристики:
Максимальний струм, що комутується, на контакти реле: 10 A
Живлення: 220V
Виходів: 2 (реле)
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 130х80х20

Артикул: MDF

 

Комплектація: модуль, Інструкція, схема підключення.