Блок керування роботою порогів автомобіля з голосовим озвученням.
Артикул: AUPv2

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Блок керування роботою порогів автомобіля з голосовим озвученням.
Це універсальний блок керування для автоматизації процесу складання порогів автомобіля, повністю придуманий та розроблений мною. Це вже друга версія, і більш просунутої стосовно першої версії. У цій версії з'явилося голосове озвучування найважливіших процесів та голосове меню. А також користувач може самостійно змінити голосові повідомлення на інші з наданого архіву який виставлений на цій сторінці (код доступу до архіву додається до інструкції при покупці). Модуль застосовуємо у всіх автомобілях, навіть якщо у Вас свій блок управління не робочий, або у вас його і не було ніколи (припустимо ви купили автоматичні пороги з електроприводом окремо). Модуль підходить навіть на ті пороги, де обмежувачі положення відсутні або поламані.
Навчати модуль треба лише вперше, але модуль можна перенавчати багаторазово. Тимчасові керуючі сигнали на відкриття та закриття порогів завжди різні та індивідуальні на кожному автомобілі, а цей модуль спроектований таким чином, щоб легко було інтегрувати в будь-яке авто. Модуль може навчатися керуючому сигналу відкриття або закриття порогів з тривалістю імпульсу від 0,1 секунду до 12 секунд з дискретністю в 0,1 секунду, якщо сигнал при навчанні більше 12 секунд, модуль сам вийде з режиму навчання навіть якщо кнопка натиснута, у пам'яті буде записано 12 секунд, а світлодіод проморгне 12 разів.
Підключення модуля та короткий опис. Модуль підключається згідно з наведеною нижче схемою. Після підключення модуля за наведеною схемою, модуль треба навчити, а саме задати тривалість тимчасових сигналів керування на відкриття і закриття порогів. Для навчання на самому модулі є дві кнопки одна призначена для навчання режиму "Відкрити", а інша призначена для навчання режиму "Закрити". А також за допомогою одночасним натисканням кнопок "Відкрити" або "Закрити" можна зайти в спеціальний режим, в якому можна задати затримку за часом на виведення порогів при погано закритих дверях.
Навчання: Відкриття порогів. На знеструмленому модулі натисніть і утримайте кнопку яка відповідає відкриттю порога (якщо вони закриті), подати живлення на модуль, світлодіод на модулі змигне один раз і прозвучить голосове повідомлення, почне відкриватися поріг, як тільки поріг дійде до кінцевої точки відпустіть кнопку навчання, електродвигун приводу порогів зупиниться, світлодіод на модулі моргне тричі і прозвучить голосове повідомлення, що дані успішно були занесені в енергонезалежний осередок пам'яті мікроконтролера. Модуль треба перезапустити, шляхом знеструмлення, почекати кілька секунд. Таким чином треба навчити відкриття порогів (якщо були відкриті). Після кожного навчання модуль треба перезапустити.
Закриття порогів. На знеструмленому модулі натисніть і утримайте кнопку яка відповідає закриттю порога (якщо вони відкриті), подати живлення на модуль, світлодіод на модулі змигне один раз і прозвучить голосове повідомлення, почне закриватися поріг, як тільки поріг дійде до кінцевої точки відпустіть кнопку навчання, електродвигун приводу порогів зупиниться, світлодіод на модулі моргне тричі і прозвучить голосове повідомлення, що дані успішно були занесені в енергонезалежний частини пам'яті мікроконтролера. Модуль треба перезапустити, шляхом знеструмлення, почекати кілька секунд. Таким чином треба навчити відкриття порогів (якщо були закриті). Після кожного навчання модуль треба перезапустити.
Навчання затримки часу на виведення порогів при погано закритих дверях. На знеструмленому модулі натисніть і утримуйте кнопки "Відкрити" i "Закрити" , не відпускаючи кнопки живлення. Після того як почне промаргувати 10 разів - відпускаємо кнопки. Тепер при кожному натисканні на кнопку "Відкрити" занесе в пам'ять 0,5 секунди (приклад: 0,5 - 1 -1,5 - 2 - 2,5 - 3 ітд), шляхом коротких натискань занесіть потрібну затримку. У модулі можна занести в пам'ять затримку в 10 секунд, при спробі занести затримку більше 10 секунд, модуль проморгне кілька разів світлодіодом у відповідь, повідомляючи, що ви задали максимально дозволену затримку, і запише в пам'ять максимальне значення в 10 секунд. Після занесення в пам'ять необхідної тимчасової затримки - натисніть один раз на кнопку "Закрити", модуль у відповідь підтвердить голосовим повідомленням успішне збереження даних до енергонезалежного частини пам'яті мікроконтролера. Модуль треба перезапустити, шляхом знеструмлення. Все, модулем можна користуватися.

Активація/деактивація затримки часу на виведення порогів при погано закритих дверях. Коли перемичку на роз'ємі встановлено - функція активна. Коли перемичка відсутня – функція не активна.

Заміна голосових повідомлень. У модулі вже є всі необхідні голосові повідомлення, але їх легко замінити на інші. Для заміни потрібного звукового повідомлення потрібно підключити знеструмлений модуль за допомогою стандартного шнура MicroUSB (не входить до комплекту) до Вашого комп'ютера, модуль не потребує додаткових драйверів і автоматично розпізнається комп'ютером як звичайна флешка на 4 Мгб. Файли можете використовувати як із наданого архіву (в архіві знаходиться більше 50 типів голосових повідомлень), так можна дуже просто навіть самим виготовити їх на звичайному смартфоні, записавши в додатку Диктофон необхідне повідомлення у форматі mp3, і після цього закинути за допомогою шнура на модуль. Кожне голосове повідомлення потрібно попередньо перейменувати як у таблиці, що надаю нижче! Таким чином модуль знатиме якесь голосове повідомлення і для чого буде використано! Загальний розмір файлів не повинен перевищувати розмір 4 Мгб. Але цей обсяг для цих цілей вистачає з головою, наприклад ті файли, які я залив в пам'ять пристрою займають всього близько 10%. Так що пам'яті вистачить під будь-які цілі, і файли можуть застосовуватися у найвищій якості. Якщо не хочете, щоб якесь голосове повідомлення не виводилося (не озвучувалося) - просто видаліть її з модуля. Модуль чудово працює навіть без усіх голосових повідомлень.
Назва файлу:    Призначення
00001.mp3     -  Цей файл призначений для голосового "Привітання".
00002.mp3      - Голосове підтвердження про успішне збереження даних.
00003.mp3    -  Голосове підтвердження входу в режим навчання "Відкриття" порогів.
00004.mp3    -  Голосове підтвердження входу в режим навчання "Закриття" порогів.
00005.mp3    -  Голосове підтвердження входу в режим навчання "Тимчасової затримки".
00006.mp3    -  Голосове повідомлення при "Відкриття порога".
00007.mp3    -  Голосове повідомлення при "Закриття порога".

Ввічливе підсвічування. У цьому модулі є додаткова функція ввічливого підсвічування. Як датчик рівня освітленості застосовується фоторезистор. Його потрібно встановити десь в області бокового вікна або лобового скла, щоб максимально ефективно вловлювало рівень освітленості. При виявленні низької освітленості при відкритті дверей автомобіля увімкнеться габарити (навіть якщо вони у Вас були вимкнені), підключити відповідний провід від модуля до габаритів треба після автомобільного вимикача габаритів. Разом з габаритами при низькій освітленості ще включиться (якщо встановите) додаткове освітлення в дзеркалах що висвітлюватиме простір навколо порогів, або динамічне освітлення логотипу накладок порогів або самої підніжки - застосувавши спеціальний динамічний модуль артикул: AUPM як у відео (даний модуль артикул окремо).
Модуль у черговому режимі споживає всього 5мА, і не загрожує розрядці акумулятора (для довідки: один світлодіод від сигналізації споживає 20мА коли включений).
Технічні характеристики:
Напруга живлення, В: 12-16V
Споживання в режимі очікування: 5мА
Управління: Автоматичне
Датчик освітленості: Є
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Голосовий модуль: Є
Тип гнізда голосового модуля: MicroUSB
Об'єм вбудованої пам'яті голосового модуля: 4 Мгб
Підтримують тип файлів: МР3 та WAV
Можливість підключення зовнішнього підсилювача гучності: 
Є
Вихід на поріг: Від 2-х реле (з інверсією подачі живлення)
Максимальний струм комутований реле: 10А

Максимальний струм комутований доп. освітлення:
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 64х44х21
Артикул: AUPv2


Комплектація: Зібраний модуль, фоторезистор, інструкція.