БЛОК керуваННЯ РОБОТОЮ ПОРОГОВ АВТОМОБІЛЯ.
Артикул: AUP

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Блок керування роботою порогів автомобіля.

Це універсальний блок управління для автоматизації процесу складання порогів автомобіля, повністю придуманий та розроблений мною на прохання одного клієнта. Модуль застосовуємо у всіх автомобілях, навіть якщо у Вас свій блок управління не робочий, або у вас його і не було ніколи (припустимо ви купили автоматичні пороги з електроприводом окремо). Модуль підходить навіть на ті пороги, де обмежувачі положення відсутні або поламані.
Підключення модуля та короткий опис. Модуль підключається згідно з наведеною нижче схемою, для підключення знадобиться всього лише п'ять проводів. Після підключення модуля за наведеною схемою, модуль треба навчити, а саме задати тривалість тимчасових сигналів керування на відкриття і закриття порогів. Для навчання на самому модулі є дві кнопки одна призначена для навчання режиму "Відкрити", а інша призначена для навчання режиму "Закрити". А також за допомогою одночасним натисканням кнопок "Відкрити" або "Закрити" можна зайти в спеціальний режим, в якому можна задати затримку за часом на виведення порогів при погано закритих дверях.
Навчання Відкриття та Закриття порогів. На знеструмленому модулі натисніть і утримайте кнопку яка відповідає закриття порогу (якщо вони відкриті), подати живлення на модуль, світлодіод на модулі моргне один раз, і почне закриватися поріг, як тільки поріг дійде до кінцевої точки відпустіть кнопку закриття, електродвигун приводу порогів зупиниться , світлодіод на модулі моргне тричі, повідомляючи що дані успішно були занесені в енергонезалежний осередок пам'яті мікроконтролера. Модуль треба перезапустити, шляхом знеструмлення, почекати кілька секунд. Таким чином треба навчити відкриття порогів (якщо були закриті). Після кожного навчання модуль треба перезапустити. Все, модулем можна користуватися. Навчати модуль треба лише вперше, але модуль можна перенавчати багаторазово. Тимчасові керуючі сигнали на відкриття та закриття порогів завжди різні та індивідуальні на кожному автомобілі, а цей модуль спроектований таким чином, щоб легко було інтегрувати в будь-яке авто. Модуль може навчатися керуючому сигналу відкриття або закриття порогів з тривалістю імпульсу від 0,1 секунду до 12 секунд з дискретністю в 0,1 секунду, якщо сигнал при навчанні більше 12 секунд, модуль сам вийде з режиму навчання навіть якщо кнопка натиснута, у комірку пам'яті буде записано 12 секунд, а світлодіод проморгне 12 разів.
Навчання затримки часу на виведення порогів при погано закритих дверях. На знеструмленому модулі натисніть і утримуйте кнопки "Відкрити" або "Закрити" , не відпускаючи кнопки живлення. Після того як почне промаргувати 10 разів - відпускаємо кнопки. Тепер при кожному натисканні на кнопку "Закрити" занесе в пам'ять 0,5 секунди (приклад: 0,5 - 1 -1,5 - 2 - 2,5 - 3 ітд), шляхом коротких натискань занесіть потрібну затримку. У модулі можна занести в пам'ять затримку в 10 секунд, при спробі занести затримку більше 10 секунд, модуль проморгне кілька разів світлодіодом у відповідь, повідомляючи, що ви задали максимально дозволену затримку, і запише в пам'ять максимальне значення в 10 секунд. Після занесення в пам'ять потрібної затримки - вимкніть живлення модуля, дані автоматично заносяться до пам'яті пристрою.

Активація/деактивація затримки часу на виведення порогів при погано закритих дверях. Коли перемичку на роз'ємі встановлено - функція активна. Коли перемичка відсутня – функція не активна.
Модуль у черговому режимі споживає всього 4мА, і не загрожує розрядці акумулятора (для довідки: один світлодіод від сигналізації споживає 20мА коли включений).

Технічні характеристики:
Напруга живлення, В: 12-24V
Споживання в режимі очікування: 4мА
Управління: Автоматичне
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Вихід на поріг: Від 2-х реле (з інверсією подачі живлення)
Максимальний комутований струм реле: 10А
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 34х53х20
Артикул: AUP


Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.