ДИНАМІЧНИЙ ПОВОРОТНИК НА 9 КАНАЛІВ ІЗ ПОДОВЖУВАЧЕМ Імпульсу.
Артикул: 9KU

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на 9 каналів з подовжувачем імпульсу.
Нова версія динамічного поворотника у стилі все в одному. Цей модуль розроблений спеціально для тих автомобілів, у яких довжина імпульсу короткий або дуже короткий, і при цьому зазвичай в цих автомобілях немає можливості перепрошити ЕБУ або взагалі немає реле поворотів. І хто намагався встановити на такі автомобілі динамічні поворотники знають чим це закінчується - розчаруванням, адже ефект занадто швидко повинен пробігти, око майже не помітить ефект, а про "фіксацію" ефекту наприкінці взагалі мовчу - це просто неможливо реалізувати через короткий імпульс. Для усунення всіх цих проблем знадобляться саме такі модулі. У модулі застосований спеціальний адаптивний алгоритм прошивки по обробці сигналу, щоб можна було використовувати даний модуль з імпульсами абсолютно будь-якої довжини, і при цьому ви можете самі підібрати одну з 9 швидкостей виконання динамічного ефекту. Модуль крім динамічного ефекту вміє сам "фіксувати" спецефект наприкінці, і навіть сам регулює паузу вимикання між імпульсами. У модулі є всього один класичний спецефект (лінія, що подовжується). А також модуль можна використовувати як звичайний динамічний поворотник - без подовження імпульсу. Для того щоб перевести модуль у необхідний режим роботи треба всього краплю припою на двох контактах (або прибрати краплю припою), дивіться зображення та відео. До цього контролера можна підключати до 9 світлодіодів, або до 9 ланцюжків світлодіодів. Транзистори на контролері стоять N-канальні, а це означає, що з транзистори на світлодіоди виходять мінуси. Плюс на світлодіоди приходить загальний.
Вибір швидкості виконання рядка, що біжить.
1. До подачі живлення на контролер - натиснути і утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, всі світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхiд у цьому режимі. Після двох моргань усіма світлодіодами, залишаться світитися кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше в енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. Все, модуль готовий до роботи.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9
Швидкості виконання: 9
Режимів роботи: 2
Максимальний струм, що комутується: 500мА на канал
Напруга живлення: 12V - 24V
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 28х40х4
Артикул: 9KU


Комплектація: Зібраний модуль, , інструкція підключення.