ДИНАМІЧНИЙ ПОВОРОТНИК НА 9 КАНАЛІВ З ФУНКЦІЄЮ ДЕНЬ-НІЧ.
Артикул: 9KG

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Динамічний поворотник на 9 каналів із функцією день-ніч.

Даний модуль модуль змінює динамічний спецефект залежно включені габарити чи ні. Коли габарити (або фари) вимкнені, і вмикаєте поворот - то програється перша класична анімація поворотника. Якщо габарити включені і включає поворот - то вже програється друга анімація поворотника. За бажання даний модуль можна підключати і за класичною схемою (другий і третій приклад підключення), але в цьому випадку анімація повороту не змінюватиметься залежно від того, чи включені габарити чи ні. У всіх трьох варіантах підключення додаткових проводів тягнути не треба, адже додаткового проводу живлення модуль не потребує. Модуль дуже компактний і з легкістю вміститься усередині будь-якого стопа. А також за допомогою налаштувань можна "віддзеркалити" анімацію, це теж дуже полегшує встановлення модуля.
Налаштування. Усі необхідні н
алаштування виконуються за допомогою лише однієї кнопки "SET". Вхід у режим налаштувань відбувається за коротким утримання в режим "віддзеркалення" анімації, і по довгому утриманні в режим вибору швидкості виконання анімації рядка, що біжить.
Режим "віддзеркалення" анімації.
1. До подачі живлення на контролер - натиснути і утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, утримайте кнопку натиснуту і подайте
живлення на модуль, Відразу після подачі живлення відпустіть кнопку "SET" (це і є коротке утримання), світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід у цьому режимі. Після трьох спалахів усіма світлодіодами, залишаться світиться один або два світлодіоди, їхня кількість відповідає напрямку виконання анімації, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для віддзеркалення анімації: Коротким натисканням натисніть на кнопку "SET", всі світлодіоди моргнуть один раз, відразу після моргання довжина рядка змінить свій стан і буде світитися один або два світлодіоди, тобто можна вибрати один або другий варіант, що буде відповідати програвання анімації зліва направо чи праворуч.
3. Після того як ви вибрали необхідний напрямок програвання анімації, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться.
Вибір швидкості виконання рядка, що біжить.
1. До подачі живлення на контролер — натиснути і утримувати кнопку "SET" - що знаходиться на платі, подайте
живлення на модуль, утримайте кнопку натиснуту поки всі світлодіоди не почнуть моргати, відпустіть кнопку, світлодіоди моргнуть три рази, повідомляючи про успішний вхід в режимі. Після трьох спалахів усіма світлодіодами, залишаться світиться кілька світлодіодів, їх кількість відповідає швидкості виконання світлового ефекту, яке було збережено раніше у енергонезалежної частини пам'яті.
2. Для уповільнення бігу рядка: Натисніть і утримайте кнопку "SET" поки всі світлодіоди моргнуть один раз, відпустіть кнопку, відразу після моргання довжина рядка подовжиться на один світлодіод.
3. Повторіть пункт 2 стільки разів, поки довжина рядка не стане потрібної довжини. Коли довжина буде максимально довгою, і буде відповідати 9-ти світлодіодів (найповільніше виконання), наступне натискання переведе на початок рядка і дорівнюватиме одному світлодіоду (відповідає найшвидшому виконанню). І так по колу.
4. Після того як ви вибрали потрібну швидкість, просто знеструмте модуль. Усі налаштування збережуться. Після подачі живлення модуль автоматично увійде до робочого режиму. Все, модуль готовий до роботи.

Технічні характеристики:
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Каналів: 9
Швидкості виконання: 9
Режимів роботи: 2
Динамічних анімацій: 2
Максимальний струм, що комутується: до 500мА на канал
Напруга живлення: 12V - 24V
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 28х40х4
Артикул: 9KG


Комплектація: Зібраний модуль, , інструкція підключення.